تاریخ :  جمعه ۵ مهر۱۳۹۲
نویسنده :  نویسنده : ایران


چرا پرده کعبه ۳ متر بالاتر رفت ؟/تصاویر هدف از این اقدام مسئولان سعودی جلوگیری از دست کشیدن حجاج به این پرده است، چرا که وهابی ها تبرک جستن را حرام می دانند!

خبرگزاری عربستان گزارش داد، ریاست امور مسجد الحرام و مسجد نبوی بخش پایینی پرده کعبه را تقریبا ۳ متر بالا برد، و بخشی را که بالا برده شده به وسیله پارچه کتان سفید از چهار طرف پوشاند.

“محمد بن عبدالله باجوده” مدیر کل کارگاه ساخت پرده کعبه با ادعای اینکه این کار اقدامی پیشگیرانه و جهت منع کسانی است که به پرده صدمه می زنند، اظهار داشت:  . . .
بقیه متن و عکس در ادامه مطلب ...:: موضوعات مرتبط: مطالب مذهبی، معجزات و مطالب قرآن، مطالب جالب، فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: کعبه, خانه خدا, مکه, پرده کعبه, چرا پرده کعبه ۳ متر بالاتر رفت
تاریخ :  دوشنبه ۲۶ فروردین۱۳۹۲
نویسنده :  نویسنده : ایران

معرفی ابلیس به زبان خود


من قابیل و کشندة فرزند آدم به نام هابیل هستم.

امام هادی(ع) روزی ابلیس را دید و از او پرسید که چه کسی هستی؟ ابلیس گفت:
من قابیل و کشندة فرزند آدم به نام هابیل هستم. من با نوح پیامبر در کشتی سوار شدم (برای تباهی آنها و هلاکت اهل کشتی) و من کشندة شتر صالح پیامبرم. من موجب به آتش انداختن ابراهیم هستم. من نقشة قتل یحیی را کشیدم. من سبب قتل زکریّا با ارّه شدم. من روان کنندة لشکر فرعون به رود نیل شدم که آنها غرق شوند. من جادوگران را راضی نمودم که با موسی درگیر شوند و آنها را راهنمایی نمودم، من سازندة گوسالة سامرّی بودم. من مردم را در جنگ حنین برای کشتن پیامبر اکرم جمع کردم. من حسادت را در دل امّت در روز سقیفه انداختم (تا غصب خلافت حضرت علی(ع) بشود) من محمل عایشه را در جنگ جمل با علی(ع) بستم.من در لشکر معاویه در جنگ صفّین،کارساز بودم من در روز عاشورا، در کربلا لشکر یزید را تشویق می‌کردم در ریختن خون حسین بن علی(ع) و اصحابش. من امام اهل نفاق هستم. من نابود کنندة اقوام اوّلین بودم و گمراه کنندة اقوام آخرین هستم. من از آتش، نه از خاک خلق شده‌ام. من مورد خشم خداوند تا آخر خلقت هستم.
سپس امام هادی(ع) فرمود:
«تو را به خدا قسم! اعمالی که موجب تقرّب به خدا می‌شود، بیان کن.»
ابلیس گفت:
در دنیا با قناعت زندگی کن و برای نجات در آخرت، به محبّت علیّ بن ابی‌طالب(ع) تمسّک بنما و به دشمنی با دشمنان آن حضرت زندگی کن. به درستی که خدا را در هفت آسمان عبادت کرده و در هفت زمین معصیت نمودم و در این عمر طولانی یافتم که هر فرشتة مقرّبی و هر پیامبر مرسلی با محبّت علیّ بن ابی‌طالب(ع) به خداوند جهان تقرّب می‌جوید.

منبع: کتاب طوالع الانوار، ص۱۶۶٫:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)، حضرت علی و داستان ها و قضاوت ها
:: برچسب‌ها: شیطان, امام هادی, امام علی, پیامبر
تاریخ :  چهارشنبه ۲۳ اسفند۱۳۹۱
نویسنده :  نویسنده : ایران

خواسته‌های عجیب شیطان از خدا

شیطان پس از رانده شدن از درگاه الهی در گفت وگویی با خداوند خواسته هایی قابل تامل مطرح می کند .حاصل این گفت و گو را پیامبر اعظم صلی الله علیه و اله و سلم چنین بیان می فرمایند:

همانا! ابلیس زمانی که به زمین فرو آورده شد گفت: خدایا مرا در زمین فرو فرستادی ومرا رانده شده قرار دادی پس برای من خانه ای قرار ده .خداوند فرمود: حمام (خانه توست)

گفت: برای من جاییی برای نشستن قرار ده خداوند فرمود: بازارها و محل جمع شدن مردم در راهها

گفت: برای من غذایی قراربده فرمود: آنچه اسم خدا بر آن برده نشده است

گفت: برای من نوشیدی قرار بده فرمود: هر مست کننده ای

گفت: برای من موذنی قرار بده فرمود: غنایی که با نی نواخته می شود

گفت: برای من یک چیز خواندنی قرار بده فرمود: شعر

گفت: برای من نوشته ای قرار بده فرموده: خال کوبیدن

گفت: برای من سخنی قرار بده فرمود: دروغ

گفت: برای من فرستاده ای قراربده فرمود: کهانت( و غیب گویی از روی ستاره ها)

گفت: برای من توری برای شکار قرار بده فرمود: زنان

(کنزالعمال ج ۱۶ ص ۴۲ حدیث ۴۴/۴۸)
:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: شیطان, خدا, بهشت, راندن, پیامبر
تاریخ :  سه شنبه ۸ اسفند۱۳۹۱
نویسنده :  نویسنده : ایران

 حمله مجدد بودایی ها به مسلمانان میانمار


گروهی از بوداییان که تعداد آنها به 300 نفر می رسید به مدرسه ای اسلامی در شهر باجو پایتخت قدیم میانمار حمله کردند و با وجود اینکه پلیس در محل حادثه حضور داشت هیچ اقدامی برای جلوگیری از این تجاوز انجام نداد. 


به گزارش خبرگزاری حوزه، همچنین برخی رسانه ها از اجرای توطئه ای از سوی حکومت در میانمار خبر داده اند که طبق آن قرار است ده ها خانواده بودایی مهاجر از بنگلادش، جایگزین خانواده مسملان در روستاهای میانمار شوند و اراضی و منازل مسلمانان از آنها گرفته شود.

از سوی دیگر فرمانده نیروهای نظامی استان اراکان در نشستی با کاهنان بودایی در روز چهارشنبه برای از بین بردن مسلمانان روهینجا در ظرف یک سال با آنها به توافق رسیده است.

در میانمار اینگونه معروف است که مسلمانان روهینجا با وجود اینکه بیش از پنجاه سال است که در این منطقه سکونت دارند، هنوز از نژادهای رسمی و معتبر میانمار شناخته نمی شوند(!) و مورد کشتار جمعی و نسل کشی واقع می شوند.:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: میانمار, بودا, روهینجا, فراماسون, ضد اسلام
تاریخ :  جمعه ۱۷ آذر۱۳۹۱
نویسنده :  نویسنده : ایران

 دریاچه مش روب برای عیاشی آل سعود(سقوط)!+ عکس


ماموران موسوم به امر به معروف و نهی از منکر در سعودی در جنوب این کشور به دریاچه ای از مش روبات الکلی در نزدیکی یک سد بزرگ برخوردند.

ماموران در استان خمیس مشیط در نزدیکی دریاچه سد “تندحه” ۵۰۰ تن مشروبات الکلی و ۷۱۲ بطری یک ونیم لیتری مش+روب آماده فروش پیدا کردند.

عسیر الشیخ سخنگوی سازمان امر به معروف و نهی از منکر در این رابطه گفته است :” ماموران توانستند این دریاچه را که در وسط کوه ها برای ذخیره مقادیر زیادی مشروبات الکلی درست شده بود را پس از ماه ها کشف کنند.”

او تاکید کرد این دریاچه به شکلی درست شده بود که مش روبات الکلی در آن پس از عبور از صخره ها تصفیه و برای فروش در بطری ها تعبیه می شود.”

این مقام دولتی در . . . .( عکس در ادامه مطلب . .. ):: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: آل سعود, مشروب, وهابی, خاندان, دریاچه
تاریخ :  شنبه ۲۷ آبان۱۳۹۱
نویسنده :  نویسنده : ایران
ترور سران حماس با کمک ساعت‌های اهدایی امیر قطر

منابع آگاه خبر دادند در سفر اخیر امیر قطر به نوار غزه، مکان استقرار تعدادی از سران اصلی جنبش حماس شناسایی شده است.

به گزارش ظهور، اطلاعات موثق حاکی از آن است که در جریان سفر اخیر شیخ حمد، امیر قطر و موزه، همسرش به نوار غزه،‌ اهداف و مکان‌های تعدادی از شخصیت‌های اصلی جنبش حماس مشخص شد.

به نوشته فارس، این اطلاعات موثق حاکی از آن است که امیر قطر در این سفر به رهبران حماس ساعت‌ها و خودکارهایی را اهدا کرده که دارای تجهیزات ارتباطی با ماهواره‌های اسرائیلی بوده که به کمک آن می‌توان اماکن حضور این رهبران را مشخص کرد.

ترور «احمد الجعبری»‌ از فرماندهان ارشد گردان‌های قسام، شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی [حماس] توسط جنگنده‌های اسرائیلی، به کمک این تجهیزات صورت گرفته که به طور آشکارا مشارکت قطر در این عملیات را نشان می‌دهد.

این اطلاعات حاکی از آن است که هدف از تحرکات اخیر قطر، ‌انتقال اهالی غزه به اردن پس از سرنگونی «عبدالله دوم» پادشاه اردن است.

خیانت امیر قطر در کمک به جنایت اسرائیل 

روز پنجشنبه هم یک مقام مسئول دیپلماتیک اروپایی به هفته‌نامه فلسطینی «المنار» به نقل از منابع رسانه‌ای و سیاسی اسرائیلی گفت: تل آویو برای تجاوز جدید به غزه و ترور «احمد الجعبری» یکی از فرماندهان نظامی جنبش حماس زمینه‌سازی کرده بود و به اقداماتی برای جلب حمایت و پشتیبانی آمریکا برای این حمله، مبادرت ورزیده بود.

بر اساس این گزارش، ۱۲ ساعت پیش از ترور جعبری، اسرائیل به دولت آمریکا اعلام کرده بود که قصد دارد یکی از اهداف حیاتی را در غزه نشانه بگیرد و واشنگتن نیز از این اقدام استقبال کرده بود.

علاوه بر این، دفتر نخست‌وزیری اسرائیل مکالمه‌ای با امیر قطر و نخست‌وزیر آن برقرار کرده و طی این گفت‌وگو مسئله آتش‌بس در نوار غزه را طرح کرده بود.

منبع آگاه دیپلماتیک اروپایی اظهار داشت: دفتر نخست‌وزیری نتانیاهو از تلاش‌های قطر در این راستا قدردانی کرد.

وی افزود: پس از ترور جعبری، رئیس دفتر نتانیاهو بار دیگر با امیر شیخ‌نشین قطر تماس گرفت و از آن خواست تا به منظور جلوگیری از بروز تحولات خطرناک در منطقه، برای آتش‌بس وارد عمل شود.

به گفته این مقام مسئول اروپایی، دوحه نیز بلافاصله تماس‌هایی با قاهره و رهبران حماس برقرار کرد و خواستار آرام سازی اوضاع شد. با این توجیه که آنچه اتفاق افتاده دیگر تمام شده و نباید به این درگیری‌ها دامن زد. اما شاخه نظامی حماس و برخی رهبران سیاسی آن، این درخواست قطر را رد کردند و حتی برخی از آنها خواستار قطع رابطه با دوحه شدند زیرا حکام آن در واقع مزدور و مجری طرح‌های اسرائیل هستند.منبع : ظهور:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: غزه, فلسطین, اسرائیل, جنگ, خیانت, قطر
تاریخ :  سه شنبه ۴ مهر۱۳۹۱
نویسنده :  نویسنده : ایران

 فیلم: خرابکاری در تاسیسات هسته ای ایران
پرونده روز بخش خبری 2030 برای اولین بار تصاویری مستند از خرابکار های به اصطلاح مدرن و پیچیده غرب در صنعت انرژی هسته ای ایران را پخش کرد.


توجه کنید که فیال با پسوند flv هست و شاید بعضی نرم افزارهای دانلود این فایل و دانلود نکنند و برا ی همین روی فایل راست کلیک کرده و گزینه save link as یا گزینه های مشابه را  انتخاب نمایید ..

دانلود
منبع : تابناک


:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: هسته ای, اتمی, خرابکاری, اسرائیل, اسرار
تاریخ :  چهارشنبه ۲۹ شهریور۱۳۹۱
نویسنده :  نویسنده : ایران

ماجراجویی هفته نامه فرانسوی با چاپ کاریکاتور جدید پیامبر اسلامدرحالی که هنوز آتش خشم مسلمانان بخاطر پخش بخش هایی از فیلم معصومیت مسلمانان فرو ننشسته ، یک هفته نامه فرانسوی دست به ماجراجویی جدیدی زد.

چارلی ابدو هفته نامه فرانسوی که سال قبل بخاطر چاپ کاریکاتور موهن از پیامبر اسلام با بمب آتش زا مورد حمله قرار گرفت، درشماره امروز خود دست به چاپ چند کاریکاتور جدید از پیامبر اسلام زده است .
این درحالی است که لورن فابیو وزیر امورخارجه فرانسه خواهان عدم انتشار آنها شده بود و ژان ماری ایرو نخست وزیر فرانسه هم در هشداری به مسئولان این هفته نامه خواهان خویشتن داری همه و عدم واکنشهای افراطی شده بود. پس از دستگیری نزدیک به 150 نفر در نزدیکی سفارت امریکا در پاریس در یکشنبه گذشته ، کمپین گسترده ای برای برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز در پاریس صورت گرفته بود و حالا با چاپ کاریکاتورهای جدید باید منتظر واکنش های تندتری از مسلمانان فرانسه بود.منبع : خبرانلاین:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: ضد اسلام, وهابی, کفار, شیطان پرستان, فراماسونی
تاریخ :  دوشنبه ۱۳ شهریور۱۳۹۱
نویسنده :  نویسنده : ایران

پشت پرده ی آمریکایی، اسرائیلیِ بازی پرندگان خشمگین

+ ویدئو
بازی پرندگان خشمگین بعد از اینکه تو دنیا طرفدارانی پیدا کرد، حالا تو نسخه جدید اهداف سیاسی سازنده های آمریکایش را دنبال می کنه.


در جدیدترین نسخه این بازی کاربر بعد از طی چند مرحله در سرزمینی به جنگ دشمنانش میره که کاملا شبیه به نقشه ایرانه .


و در مراحل بعد باید بنایی را تخریب کنه شبیه به برج میلاد طراحی شده .


سازندگان این بازی به تخریب المانهای ایرانی بسنده نکردند و در مسیر بازی، کاربر بناهایی را مورد هدف قرار میده که شبهات زیادی به مساجد و اماکن مذهبی مسلمانان داره .

  

(دانلود در ادامه مطلب . . .)

:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)، بازی game
:: برچسب‌ها: آمریکا, اسرائیل, ایران, angry birds, رایانه
تاریخ :  جمعه ۲۷ مرداد۱۳۹۱
نویسنده :  نویسنده : ایران

 دریدن حجاب زنان عربستانی در شب قدرنیروهای امنیتی سعودی با حمله به شماری از خانواده های بازداشت شدگان عربستانی و ضرب و شتم آنها، حجاب برخی از زنانی که برای آزادی بستگانشان تجمع کرده بودند، دریدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه العالم، "خالد بن عبدالرحمن الغریبی" از بستگان یکی از شهروندان بازداشت شده عربستانی در زندان "الحائر" گفت: خانواده بازداشت شدگان شب قدر هنگامی که برای دیدار با فرزندان، برادران و همسرانشان به زندان الحایر رفتند، با حمله نیروها و عناصر امنیتی مواجه شدند، و به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفتند، تا حدی که حجاب برخی از زنان را دریدند.

سایت اینترنتی "وطن" با انتشار این ماجرا به نقل از خبرگزاری "جزیره العرب" نوشت: خانواده بازداشت شدگان که از ساعت 10 صبح در زندان الحائر به انتظار مسئولان نشستند؛ مأموران از تجمع کنندگان خواستند تا نام و شماره تماس خود را بنویسند، سپس گفتند که با آنها تماس گرفته می شود، تا آنها را از ادامه انتظار منصرف کنند.

الغریبی خاطرنشان کرد: پس از افطار و خواندن نماز مغرب، این‌بار زندان‌بان‌ ها ویدیوهایی کوتاه را از بازداشت شدگان آورند که  . . .


:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: ال سعود, عربستان, وهابی, رمضان, شب قدر
تاریخ :  جمعه ۱۳ مرداد۱۳۹۱
نویسنده :  نویسنده : ایران

چین، مسلمانان را از روزه گرفتن منع می کندنیروهای امنیت چین در منطقه ی ترکستان شرقی «سین کیانگ» از ابتدای ماه رمضان مسلمانان منطقه را از برپایی نمازهای گروهی و توزیع سی دی های صوتی و تصویری دینی منع می کنند.


به گزارش شفقنا، در این منطقه، کارمندان، دانشجویان و مدرسین از روزه گرفتن محروم هستند و هر کدام از آنها در صورتی که چنین فریضه ای را به جا آورند مجازات خواهند شد.

دولت در این زمینه بیانیه ای صادر کرد که در آن آمده است: «با توجه به موج خشونتی که امروز از سوی افراطی های دینی و تروریست ها شاهد هستیم، بر ما واجب است که از انتشار آموزش های دینی که رهبران دینی به افراد ارایه می دهند، جلوگیری کنیم، پس باید هر چند مدت یک بار افراد دین دار را از برپایی نماز جماعت منع کرده و به آنها اجازه ی تجمعات اعتراض آمیز به خصوص در ماه رمضان داده نشود.»

در همین راستا مسوولان مربوطه به رستوران های واقع در این منطقه که اغلب ساکنان آن مسلمان هستند دستور داد تا در تمام روز رستوران ها را باز بگذارند.

همچنین نیروهای امنیتی از مردان خواست تا ریش خود را بتراشند و زنان نقاب دار، حجاب از چهره بردارند و در صورتی که این کار را با اختیار انجام نداند، نیروهای امنیت به زور متوسل خواهند شد.

تا قبل از این در دهه ی هشتم قرن نهم میلادی، ترکستان توسط دولت اسلامی خودمختار اداره می شد، اما امروز بعد از گذشت آن همه سال، دولت گروه های اسلامی منطقه را متهم به بازگردان دولت اسلامی گذشته می کند.

در یکی از مناطق ترکستان نیروهای امنیتی در اطراف مساجد نگهبانی می دهند تا در صورتی که در ماه رمضان اقدام به انجام رفتارهایی نمایند که استقرار را بر هم زند، برای سرکوب آن آماده باشند.

در این منطقه دولت هر نوع برنامه های صوتی و تصویری دعوت کننده به اسلام که . .:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: رمضان, روه, چین, ضد خدا
تاریخ :  شنبه ۱۷ تیر۱۳۹۱
نویسنده :  نویسنده : ایران

شلیک به قرآن در بازی رزیدینت اویل ۵ + عکس
:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)، بازی game
:: برچسب‌ها: بازی کامپیوتر, جنگ سایبری, رایانه
تاریخ :  سه شنبه ۱۶ خرداد۱۳۹۱
نویسنده :  نویسنده : ایران

شورش مرد سرخ مویسفیانی

 

سفیانی از دردسرسازترین شخصیتهایی است که پیش از ظهور خروج می کند. بخشی از اعمال او پیش از ظهور و بخشی از آن پس از ظهور اتفاق می افتد.

 

قیام سفیانی بی شک ناشی از انتقام است. چرا که شعار او «انتقام! آتش» است. (1) جنگ سفیانی و حضرت مهدی (عج) برای دین است و این جنگ از زمان ابوسفیان خاموش ماند، با فتنه ها و توطئه ها درآمیخت و در نهایت در همان قبیله ی بنی کلب، از میان چشمهای خون آلود سفیانی ظاهر می شود.

 

 

 

 

ماجرا این است که هر چه پیامبر اکرم (صلوات الله علیه آله) فرمود، عکس آن در خاندان لعینان گفته شد و مردم نیز به همین راه نادرست دعوت شدند. در جای جای تاریخ اسلامی این تقابل را می توان دید. ابوسفیان با پیامبر اکرم (ص) جنگید، معاویه با امیرالمؤمنین (علیه السلام)، یزید با امام حسین (علیه السلام) و سفیانی نیز با قائم محمد (عج) خواهد جنگید. (2)

 

 

 

در این مختصر به عملکرد او در دوران حکومت کوتاه و بی سرانجامش می پردازیم. . . .
:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: امام زمان, ظهور, فراماسونری
تاریخ :  پنجشنبه ۱۱ خرداد۱۳۹۱
نویسنده :  نویسنده : ایران

(بسم الله الرحمن الرحیم)


آرم یا لوگوی شرکت ها و موسسات و … که هرروزه در گوشه کنار خودمان میبینیم شاید دارای بعد و جنبه ی دیگر و پنهانی باشد که با نگاه ظاهری به آنها متوجه منظور آن نشویم ولی باید دقت کرد که شرکت ها معمولا برای آرم های خود پول های زیادی به طراحان میدهند تا آرمی که مد نظر آنهاست را طراحی کند. ما سعی کردیم در ادامه آرم و نماد بعضی از شرکت ها و پیام های مخفی آن آرم ها را بیاوریم تا بیشتر با مخفی کردن نمادها در عکس ها آشنا شوید. توجه شود که آرم هایی که در ادامه مطلب آورده میشود هیچ ربطی به موضوع فراماسونری ندارد و صرفا جهت تغییر نگاه شما به اطرافتان است!:: موضوعات مرتبط: مطالب جالب، فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: عمومی, جالب
تاریخ :  جمعه ۱۹ اسفند۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

هتک حرمت به قرآن این‌بار توسط آل خلیفهنیروهای امنیتی و ضد شورش و مسئولان زندانیان به همراه سگ‌های پلیسی خود سپیده دم چهارسنبه به زندانیان بند ۱۰ زندان الحوض الجاف حمله برده و با از خواب بیدار کردن آن‌ها اقدام به بازرسی بندهای آنان کردند.

به گزارش مشرق، منابع آگاه از حمله ناگهانی نیروهای امنیتی آل‌خلیفه به زندانیان یکی از زندان‌های این رژیم در سپیده دم چهارشنبه و هتک حرمت قرآن کریم خبر دادند.

منابع آگاه اعلام کردند که سپیده دم چهارشنبه نیروهای امنیتی و مسئولان زندان «الحوض الجاف»، یکی از مخوف‌ترین زندان‌های رژیم آل‌خلیفه در حالی به طور ناگهانی حمله بردند که زندانیان در خواب و استراحت بودند.

نیروهای امنیتی و ضد شورش و مسئولان زندانیان به همراه سگ‌های پلیسی خود سپیده دم چهارسنبه به زندانیان بند ۱۰ زندان الحوض الجاف حمله برده و با از خواب بیدار کردن آن‌ها اقدام به بازرسی بندهای آنان کردند.

مسئولان مربوطه هدف خود از این اقدام را بازرسی از زندان اعلام کردند، اما به محض ورود شروع به ضرب و شتم و به هم ریختن وسایل شخصی آنان کردند.

شاهدان عینی می‌گویند: مزدوران آل‌خلیفه به این حد از آزار و اذیت اکتفا نکردند، با نسخه‌های قرآنی که از آن زندانیان بود را بر زمین انداخته و پاره کردند.

این اقدام توهین آمیز مزدوان آل‌خلیفه اعتراض زندانیان بحرینی و درگیری آن‌ها با ماموران زندان و نیروهای امنیتی را به دنبال داشت که موجب مجروح شدن چند نفر از زندانیان شد.

شاهدان عینی تاکید می‌کنند که مزدوران آل‌خلیفه پس از انداختن قرآن‌ها بر زمین و پاره کردن آن‌ها اقدام به لگد کوب کردن ان‌ها و خوردن کردن مهرهای تربت حسینی کردند تا مانع نماز خواندن زندانیان بر آن‌ها شوند.:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: رژیم صهیونیستی, عربستان, بحرین, وهابیت
تاریخ :  یکشنبه ۱۴ اسفند۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

پیام های پنهان و نهفته در برخی انیمیشن‌های مشهور جهان


:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: فراماسونری, شیطان, دجال, تلویزیون, رسانه
تاریخ :  شنبه ۲۲ بهمن۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

کلیپ عجایب از مناسک وهابیون درعربستانتصاویری که به تازگی در اینترنت منتشر شده نشان از گسترش شدید خرافات در میان وهابیون دارد…

فیلمی که خواهید دید از مراسم عجیبی در عربستان که توسط شیوخ وهابی اجرا شده است البته این مراسم توسط فرقه ای اجرا می شود که همیشه شیعیان را خرافاتی و اهل بدعت می نامند.. .

:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: وهابیت, عربستان, فساد, آل سعود, دانلود
تاریخ :  پنجشنبه ۲۰ بهمن۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

جریان سقیفه چیست؟سقیفه محلی است در ناحیه ی شمال غربی مسجد النبی , که فاصله ای کمتر از یک کیلومتر با خانه ی پیامبر دارد, سایبان کوچکی بود که جمعا کمتر از یکصد نفر را در خود جای میداد .سرگذشت سقیفه یک  واقعه غم انگیز بود و هنوز پیکر مطهر پیامبر (صلَّى اللّه علیه و آله و سلَّم) بر زمین بود و بنى هاشم و گروهى دیگر در خانه پیامبر (صلَّى اللّه علیه و آله و سلَّم) مشغول غسل و کفن کردن آن حضرت بودند که دو قبیله اوس و خزرج دور هم گرد آمدند تا گوى خلافت بربایند، وقتى ابوبکر و عمر از جریان آگاه شدند، جسد پیامبر را ترک نموده و همراه سه نفر دیگر به سقیفه رفتند و . . .
:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: پیامبر, امام علی, ع
تاریخ :  سه شنبه ۱۱ بهمن۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

گاف یک سناتور آمریکایی در ایالت اوکلاهاما فاش کرد

استفاده از جنین در محصولات پپسی و نستله+ عکسگاف یک سناتور آمریکایی در ایالت اوکلاهاما فاش کرد که شرکت‌های پپسی، کرافت و نستله از اعضای بدن جنین‌های سقط شده به عنوان طعم‌دهنده نوشیدنی‌های خود استفاده می‌کنند. . . .


:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: رژیم صهیونیستی, ضد بشر
تاریخ :  پنجشنبه ۲۹ دی۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

سوء استفاده از سادگی ما


حتما تا حالا در تبلیغات تلویزیون یا روی بنر ها و پشت اتوبوس ها  عبارت omo رو دیدید . بله این نام یک پودر لباس شویی و چند محلول پاک کننده دیگه است که این روز ها در بازار جهان جزو پرفروش ترینهاست و البته بازار ایران هم از این امر جدا نیست و به وفور این نام توی خیابونها و پشت اغلب سوپر مارکتها دیده می شه اما غافل از این که با استفاده از تکنیک اریگامی ( یک جور تکنیک تا زدن کاغذ) بر روی دلار نماد مار omo  که یکی از نمادهای فراماسونریه به راحتی قابل مشاهده است . کلا توی دنیای امروز هر چیزی که خیلی بزرگ و جهانی و شناخته شده می شه بدونید یک سرش به شبکه های فراماسونری مربوط می شه اما نباید از کیفیت خوب ابزاری که امروزه فراماسونها( اغلب سرمایه داران صهیونیست) به جهان عرضه می کنن غافل شد. از بازیهای ویدیویی(اساسین کرید و...) گرفته تا نوشیدنی ها (پپسی . کوکاکولا و ... ) و حتی همین پودر های شستشو (omo) . درسته پشت این محصولات طرحهای شیطانی و فراماسونری خوابیده اما اونها نیو مدن بگن که ما شیطان پرستیم واین محصولات ماست شما هم بیاین بخرین . بلکه تونستن با ارائه بالاترین کیفیت ممکن بیشترین مخاطب و مشتری رو جمع کنن و بعد به طور نا ملموس و رمز گونه ای  این نمادها رو توی محصولاتشون قرار بدن . حالا ما در مقابل چی عرضه کردیم؟ ما کجای بازار جهانیم ؟ آیا ما تونستیم مشتریان داخلی رو رازی کنیم ؟ حالا بازار جهان پیشکشمون .


(به دلیل سنگین شدن سایت عکس در ادامه مطلب قرار گرفت  . ..)

:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: فراماسونری, شیطان, دجال, تلویزیون, سرمایه داری
تاریخ :  شنبه ۲۴ دی۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران
50 روز قبل از ترور شهید احمدی روشن صورت گرفت


مجوز کنگره به اوباما: با عملیات محرمانه علیه مسئولان، ایران هسته‌ای را متوقف کنید + سند


رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس نمایندگان آمریکا در نامه‌ای در تاریخ 22 نوامبر 2011 (اول آذرماه) به رئیس جمهوری این کشور بر ضرورت انجام هرکاری از جمله عملیات محرمانه علیه مسئولان ایرانی برای توقف برنامه هسته‌ای ایران تاکید می‌کند.

خبرگزاری فارس: مجوز کنگره به اوباما: با عملیات محرمانه علیه مسئولان، ایران هسته‌ای را متوقف کنید + سند

به گزارش فارس، شماری از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا از جمله پیتر کینگ، رئیس کمیته امنیت داخلی، به بهانه اتهام هالیوودی اخیر این کشور علیه ایران در خصوص ترور سفیر سعودی در آمریکا، در نامه‌ای به کاخ سفید و باراک اوباما رئیس جمهوری این کشور، با حمایت از وی، از او خواستند، برای متوقف کردن ایران هسته‌ای از همه توان و ظرفیت ملی آمریکا استفاده کند.

این نامه در تاریخ 22 نوامبر سال 2011 ارسال شده است و در آن خطاب به اوباما آمده است که برای ممانعت از آنچه آنان تولید تسلیحات هسته‌ای توسط ایران خوانده‌اند، تمام گزینه‌ها از جمله اقدام نظامی باید همچنان مطرح باشد و «آمریکا باید از تمام عناصر توان ملی علیه رژیم ایران به عنوان دشمن استراتژیک ما استفاده کند».

در حالی که چهارشنبه گذشته مصطفی احمدی روشن چهارمین دانشمند ایرانی طی دو سال اخیر، ترور می‌شود تا برنامه هسته‌ای ایران متوقف شود، در ادامه این نامه مجوز هر کاری علیه ایران و مسئولان این کشور به اوباما داده شده و پیتر کینگ در ادامه خواستار اقدامات زیر علیه ایران شده است::: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
:: برچسب‌ها: هسته‌ای, محرمانه
تاریخ :  چهارشنبه ۱۴ دی۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران
شیعه آنلاین: فروش بیسکویت حرام در تهران


شیعه آنلاین نوشت:


طی چند سال اخیر هر از چند گاهی خبری در رسانه های مختلف داخلی کشورمان منتشر می شود که از فروش محصولات و مأکولات حرام در فروشگاه های مختلف شهر تهران و گاهی دیگر شهرهای کشورمان حکایت دارد.

از جمله این محصولات و مأکولات که در گذشته خبر آن در رسانه های مختلف منتشر شده ماء الشعیرهای الکل دار، آدامس های جنسی و غیره بوده است.

اما این بار سخن ما در مورد یک نوع بیسکویت ساخت کشور تایلند است که به وفور در فروشگاه های مختلف تهران و دیگر شهرهای کشورمان دیده می شود و به فروش می رسد. نام این بیسکویت «choco.pie» است. بر اساس نوشته پشت بسته این بیسکویت، در تولید آن از "ژلاتین گاو" استفاده شده که بر اساس فتوای مراجع تقلید خوردن آن حرام است.

نکته قابل توجه این است که این نوع بیسکویت به صورت کاملا رسمی و با مجوز وزارت بهداشت وارد جمهوری اسلامی ایران شده است.

(عکس بیسکوییت در ادامه مطلب). . .
:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  یکشنبه ۴ دی۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

درجات سی و سه گانه فراماسونری


درجات سی و سه گانه فراماسونری به شرح زیر است :
۱ کارآموزی Apprentice Entered
2 کار یاری Craft fellow
3 استادی Mason Master
4 استاد محرم Mason Secret
5 استاد کامل Master Prefect
6 منشی محرم Secretary ate Intim
7 ناظم و قاضی Judge and Provoset
8 مباشر ساختمان Building The Of Intendant
9 برگزیده نه نفر Nine Of Elect
10 برگزیده ۱۵ نفر Fifteen Of Elect
11 بلند پایۀ برگزیده Elect Sublime
12 بزرگ استاد معمار Architect Master Grand
13 طاق . . . .


:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  سه شنبه ۱۵ آذر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

دم خروس و باور کنیم و یا قسم حضرت عباس (2)
آقای دکتر حداد عادل زیارت انگلستان قبول!!!(هنگام خرید در لندن) + عکس

سلام

این مطلب و با کمترین حذفیات گذاشتم .

حق صاحب عکس هم محفوظ برای جواب دادن اما خدایی دم خروس باور کنیم یا قسم حضرت عباس و . شما که خودت .....

جسارت نباشه، دهان مبارک شما بود که سی سال تمام شعار مرگ بر انگلیس میداد؟؟؟

شما نبوديد كه در برنامه تلويزيوني بعد از انتخابات انگليس خبيث و رسانه هاي آن را منشاء اعتراضات مردمي بيان مي فرموديد؟ حالا شما تعطيلات مجلس را (كه بحمدالله كم هم نيست) به همراه خانواده به همين كشوري كه سرشار از توطئه است تشريف مي بريد؟
چه شد حالا در فروشگاههاي زنجيره اي هارولدز و C&A مشغول خريد لباس زنانه هستيد.
البته شايد به اتفاق خانواده رفتيد انگليس تا بتوانيد كنار رودخانه تايمز و يا در بيرمنگام و منچستر ، چشم فتنه را كور فرماييد.
راستی یه سوال دیگه، همسر مکرمه شما چادر رو در انگليس به کنار نهاده اند. حجاب برتر فقط برای داخل کشوره؟ مردای انگلیسی میتونن همسر محترمه رو بدون حجاب برتر ببینن؟

البته به طور قطع این عکس ها برای قبل از قطع رابطه با دولت .... هست اما یکی از دلایلش که نمیخواستند قطع رابطه بشه معلوم شد . این که خوب خوبست وای به حال بقیه .

در ضمن کسی نگفته خارج رفتن بده . خوبه اما نه دیگه خونه دشمن خونی و ...

(عکس ها ادامه مطلب . . . )
:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  سه شنبه ۱ آذر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

خانه خدا از «حرا» ديگر ديده نمي‌شود +تصاویرنمي‌شود 

اتفاقي كه اين روزها در اين كوه رخ داده است و فقط زائراني كه قبلا به اين كوه و غار حرا آمده‌اند متوجه آن مي‌شوند، اين است كه ديگر خانه خدا را نمي‌توان از اين نقطه ديد. آنقدر برج‌هاي بلند اطراف بيت عتيق ساخته‌اند كه كعبه با آن جامه مشكي كه در ميان خانه‌هاي سفيد مكه منحصربه فرد بود، پشت اين ديوارهاي بلند و پر زرق و برق پنهان شده است.

تا آمدن همه زائران به ايران زمان زيادي باقي نمانده است و اين روزها كه مكه خلوت‌تر شده، فرصت مناسبي براي ديدن نقاط ديگر اين شهر تاريخي و مقدس است.

به گزارش ايسنا از مكه مكرمه، مكه براي همه زائران از شيعه گرفته تا سني، يادآور رسول اكرم (ص) است؛ اما تاريخ اين شهر به خاطر ساخت و سازهاي متعددي كه مي‌شود، دست‌خوش تغيير زيادي قرار گرفته است؛ ولي . . . .:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  یکشنبه ۲۹ آبان۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

مصر را بکوبید،‌ سوریه را ادب کنید، عراق را تجریه نمایید 


یک سند تاریخی که در واقع نامه "ملک فیصل بن عبد العزیز"، پادشاه عربستان به "لیندن جانسون"، رئیس جمهور وقت آمریکاست، پرده از نیات واقعی آل‌سعود در منطقه و در قبال مصر و سوریه و عراق برمی‌دارد.

به تازگی نامه‌ای از "ملک فیصل بن عبد العزیز" به "لیندن جانسون"، رئیس جمهور وقت آمریکا به دست آمده که خواندن آن پرده از نیات واقعی آل‌سعود در منطقه برمی‌دارد.
در این نامه که ملک فیصل آن را پیش از جنگ 1967 اعراب‌-‌اسرائیل برای لیندون جانسون نوشته و سندی است که تاریخ 27 دسامبر 1966 برابر با 15 رمضان 1386 به شماره 342 از اسناد شورای وزیران عربستان سعودی را بر خود دارد، چنین آمده است:
 
جناب رئیس!

از آنچه گذشت و به اختصار آن را به عرض رساندیم، ‌آشکار می‌شود که مصر دشمن بزرگ همه ماست و اگر این دشمن (مصر) به حال خود رها شود، دشمنان را با کمک‌های نظامی و رسانه‌ای حمایت خواهد کرد و هنوز سال 1970 از راه نرسیده، دیگر منافع و موجودیتی برای ما در صفحه روزگار باقی نخواهد ماند و این نکته‌ایست که کارشناس دولت شما "کرمت روزولت" نیز به آن اشاره داشته و بر آن تاکید کرده است، به همین دلیل پیشنهادات زیر را خدمتتان ارائه می‌دهم، درحالی‌که پیش از این کارشناسان شما در عربستان نیز بر این نکات تاکید داشتند:
 
- آمریکا با حمایت از اسرائیل اقدام به حمله‌ای . . .


:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  شنبه ۲۱ آبان۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران
شما هم به انجمن برادری یا brotherhood بپیوندید

[تصویر: Assassin_s20Creed20Revelations20-20Athle...le_q85.jpg]

سلام

حتما اسم بازی معروف Assassin's Creed (قاتل) رو شنیدید که در مورد فراماسونی و شیطانی بودن و .. زیاد دربارش بحث میکنند و شوالیه های تمپلر و ... رو معرفی میکنه و دوران حکومت مسلمین را بر اورشلیم و بیت المقدس میگه و قتل و ... در اقدامی جالب و قابل تعملی.  تبلیغی ازتلویزیون های آمریکای شمالی شروع به پخش شده که خیلی مشکوک میزنه .


یوبیسافت در یک اقدام عجیب تصمیم به پخش یک تبلیغ تلویزیونی از کانال های آمریکای شمالی گرفت.

در این نمایش کوتاه 16 ثانیه ای, شاهد ستاره های ورزش آمریکا خواهید بود که یک به یک Hood لباس خود را مانند شخصیت اصلی بازی یعنی اتزیو به سر می کشند.


شما با دیدن این فیلم به چه نتیجه ای میرسید

حجم فایل حدود 1مگابایت
دانلود در ادامه مطلب

:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  جمعه ۲۹ مهر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

آنان که کافر شدند و تکذیب آیات ما را کردند اهل دوزخند و در آتش آن همیشه معذب خواهند بود (بقره 39)

به یاد داشته باشید آنان مسلمانان را دشمنان خود می‌دانند و به هیچ چیز و هیچ کس رحم نمی‌کنند و کمر به نابودی اعتقادات مسلمانان بسته‌اند

 

فیلم قرآن سوزی کشیک مسیحی 


...


:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  دوشنبه ۲۵ مهر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران
جن‌گیری به سبک واتیکان (نقد فیلم تشریفات مذهبی / The Rite / محصول 2011)

فیلم «تشریفات مذهبی» آخرین ساخته‌ی «مایکل هافستروم» نویسنده و کارگردان سوئدی است. هافستروم را پیش از این با فیلم‌هایی همچون «شرارت»، «1408» و «خارج از خط» می‌شناسیم. فیلم‌هایی با مضامین همسان و مرتبطی همچون امور ماورایی، شیطان و مرگ که کارنامه‌ای متمایز برای او رقم می‌زنند. فیلم تشریفات مذهبی را می‌توان در ژانرهای درام، ترسناک و تریلر قرار داد. فیلم محصول امریکا است و به دلیل موضوع خاص، تصاویر ترسناک، دیالوگ‌ها و برخی صحنه‌های دیگر درجه‌ی سنی PG-13 دارد.

در میان بازیگران، نام «آنتونی هاپکینز» دیده می‌شود که مشهورترین فرد در عوامل فیلم محسوب می‌گردد. هاپکینز بازیگر انگلیسی و برنده‌ی جایزه اسکار بهترین بازیگر برای فیلم مشهور «سکوت بره‌ها» در سال 1992 است. همچنین در سال‌های 1994، 1996 و 1998 نیز نامزد دریافت این جایزه گردید. علاوه بر این افتخارات، جایزه گلدن گلوب، سی و شش جایزه، 31 نامزدی جایزه دیگر را نیز کسب کرده‌ است. هاپکینز را با فیلم‌های شاخصی همچون «سکوت بره‌ها»، «هانیبال»، «مرد فیل‌نما» و «اژدهای سرخ» می‌شناسیم. به روشنی می‌توان دریافت که دلیل اصلی شهرت فیلم، حضور همین بازیگر است.

فیلم داستان پسر جوانی به نام «مایکل کواک» (با بازی کالین ادنقیو) را روایت می‌کند. مایکل در خانواده‌ای بزرگ شده که مرده‌شور هستند و مراسم تدفین را انجام می‌دهند. مادرش مرده و ارتباط خوبی نیز با پدرش ندارد. به برخی مسائل ماورایی اعتقاد نداشته و در بخش‌های مختلف داستان با این مسئله درگیر است. بنابر سنت خانواده او ناچار است به شغل پدرش ادامه دهد یا به مدرسه‌ی دینی برود. تصمیم می‌گیرد به مدرسه‌ی دینی برود ولی درس نخواند تا از آنجا اخراج شده و از این محدودیت آزاد شود.

در مدرسه با مسائلی روبرو می‌شود و نهایتا به دوره‌ی جن‌گیری در واتیکان فرستاده می‌شود. در آنجا با «پدر لوکاس» (با بازی آنتونی هاپکینز) آشنا می‌شود که یک جن‌گیر کهنه‌کار است و سعی می‌کند پاسخی برای سوالاتش پیدا کند. پس از مدتی طی داستان فیلم پدر لوکاس جن‌زده می‌شود و . . .
:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)، جن و جن گیری و اواح و مسائل مربوطه
تاریخ :  سه شنبه ۱۹ مهر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

قانون اساسی ماسون‌های عصر خِرد + تصاویر


 این سنگ که گاهی “سنگ دایره آمریکایی” نیز خوانده می شود ”رهنما سنگ” نام دارد و یک یادبود گرانیتی در منطقه “البرت کانتی” در ایالت جورجیای آمریکاست که ارتفاع آن با احتساب سنگ بناهای فرو رفته در در خاک به ۲۰ پا (۶٫۱ متر) و بدون آنها به ۱۸ فوت (۵٫۵ متر) می رسد. این بنا از شش قطعه گرانیت به ارزش وزنی ۲۴۰ هزار پوند (معادل یکصد و ۱۰ هزار کیلوگرم) تشکیل شده است. یک قطعه در وسط و چهار قطعه در اطراف آن قرار دارند. یک سنگ هم بر روی همه پنج قطعه قرار دارد که از نظر ستاره شناسی در یک ردیف قرار دارند. لوحی در سمت غربی سنگ جورجیا در زمین فرو رفته که تاریخ و هدف آن را بیان می کند.

در ژوئن ۱۹۷۹ میلادی، شخصی با نام مستعار “آر. سی. کریستین”، شرکت گرانیت “البرتون” را برای ساخت این بنا اجاره کرد. یک فرضیه معروف می گوید که انتخاب این اسم مستعار به نشانه احترام به “کریستین روزنکروز”، نظریه پرداز مذهبی قرن ۱۷ میلادی صورت گرفته است.

نوشته ها
پیامی که یک مجموعه ۱۰ اصلی به هشت زبان را شامل می شود بر روی سنگ جورجیا حک شده است. بر روی هر طرف هر کدام از چهار سنگ بزرگ یک اصل نوشته شده است. اگر از طرف شمال در جهت عقربه های ساعت حرکت کنید، زبان ها بدین ترتیب خواهند بود: عبری، انگلیسی، اسپانیولی، سواحیلی، هندی، چینی، عربی و روسی:
۱٫جمعیت بشر را در توازن با طبیعت، به ۵۰۰ هزار نفر کاهش دهید.
۲٫ بازتولید را بصورت منطقی پیش ببرید و مهارت و تنوع را افزایش دهید.
۳٫ برای بشریت یک زبان واحد زنده تعیین شود.
۴٫ هر چیزی را با ادله اعتدالگرایانه عشق، اعتقاد و عُرف، حاکم کنید.
۵٫ با تکیه بر قوانین و دادگاه های عادلانه از مردم و ملل دفاع کنید.
۶٫ همه کشورها باید بتوانند مناقشه های خارجی خود را در یک دادگاه جهانی حل کنند.
۷٫ از قوانین فرعی و قانونگذاران ناکارآمد دوری شود.
۸٫ بین حقوق فردی و وظایف اجتماعی تعادل برقرار گردد.
۹٫ در راستای جست وجوی ابدیت به حقیقت، زیبایی و عشق احترام گذاشته شود.
۱۰٫ غده سرطانی روی زمین نباشید و درها را به روی طبیعت باز کنید.
رهنماسنگیکی دو متر دورتر به سمت غرب ”رهنماسنگ”، سنگی گرانیتی قرار دارد که بر روی این لوح، اطلاعاتی در مورد رهنماسنگ و زبان های موجود نوشته شده است. اطلاعاتی در مورد اندازه، وزن و مشخصات نجومی سنگ ها، تاریخ نصب و سرمایه گذاران پروژه. همچنین اطلاعاتی در مورد محفظه محتوای آثار تاریخی زیر این لوح، موجود است اما حوادث موجب شده که اطلاعاتی که در مورد تاریخ قرار دادن محفظه وجود دارد از روی لوح پاک شود.
بر روی نام مستعار روی لوح، ترک ایجاد شده است بگونه ای که در ظاهر “نام مستعار” دچار غلط املائی شده است. در مرکز هر گوشه لوح، یک دایره وجود دارد. که چهار جهت جغرافیایی را نشان می دهد. در دایره فوقانی لوح نوشته شده است::: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  سه شنبه ۱۲ مهر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران
بازیهایی با افکار فراماسونی
           امروزه در کشور شاهد گسترش محـصولات فرهنگی ماسونی هستیم از جمله این محــصولا بازیهای رایانه ای هستند که کم کم ذهن نوجوانان را به این سو میکشند   . . .
 
:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  شنبه ۹ مهر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

تضمين پادشاه سعودي درباره تشكيل اسرائيل

+ عکس

من سلطان عبد العزیز بن عبد الرحمن آل الفیصل آل سعود هزاران بار نزد "سر پرسی کوکس" نماینده بریتانیای کبیر اقرار و اعتراف کرده‌ام که مشکلی با دادن فلسطین به یهودیان بینوا یا حتی غیر یهودیان ندارم و در این‌باره هیچ‌گاه از فرمان آنها تا قیام قیامت تخطی نخواهم کرد.
یک سند تاریخی از چگونگی ارتباط سلطان عبدالعزیز بنیانگذار عربستان سعودی با انگلیس و نظر آنها درباره تشکیل دولت یهودی پرده برمی دارد.

به گزارش فارس، اخیرا سندی تاریخی منتشر شده‌ که در آن خدمتگذاری ملک عبد العزیز، اولین پادشاه و بنیانگذار کشور عربستان سعودی به انگلیس و خیانت وی به فلسطین ثابت می‌شود.
 
در این سند که برای اولین بار در یکی از شماره‌های مجله کویتی العربی در شوال 1329 موافق با 1972 میلادی
منتشر شده، سلطان عبد العزیز با دست خط خود می‌نویسند:

«من سلطان عبد العزیز بن عبد الرحمن آل الفیصل آل سعود هزاران بار نزد "سر پرسی کوکس" نماینده بریتانیای کبیر اقرار و اعتراف کرده‌ام که مشکلی با دادن فلسطین به یهودیان بینوا یا حتی غیر یهودیان ندارم و در این‌باره هیچ‌گاه از فرمان آنها تا قیام قیامت تخطی نخواهم کرد.»(عکس ها در ادامه مطلب به دلیل سنگین شدن در صفحه اصلی نذاشتم ):: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  پنجشنبه ۷ مهر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

یأجوج ومأجوج (گوگ و ماگوگ)

http://advent.persiangig.com/Gog/gog1.jpg

"دانلود مقاله به صورت فایل PDF "


از مجموع آیات قرآن و مطالب تورات در این زمینه و از شواهد تاریخی چنین بر می آید که این گروه در مناطق شمال آسیا زندگی می کردند و با هجوم وحشیانه خود به مناطق جنوب و غرب فاجعه می آفریدند. با بسته شدن سد ذو القرنین تهاجم آنها برای مدت زیادی خاتمه پیدا کرد اما در آخر الزمان دوباره باز خواهند گشت. بعضی بازگشت آنها را همان حملۀ مغول می دانند که اتفاق افتاد. و بعضی دیگر بازگشت آنها را به صورت زنده شدن دوباره آنها در آخر الزمان می دانند که هنوز اتفاق نیفتاده است.

اصلی ترین منبع اطلاعات در مورد یأجوج و مأجوج قرآن است و در کتب عهد عتیق نیز به این قوم اشاره ای شده است. مفسران و تاریخ دانان با استفاده از این دو منبع و بررسی شواهد تاریخی به حدس هایی در مورد این قوم یا اقوام رسیده اند

قرآن در دو جا از یأجوج و مأجوج یاد می کند و می فرماید::: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  چهارشنبه ۶ مهر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

دومین تریلر: عملیات گیوتین


همون طور که در بررسی  قسمت اول بازی   battlefield 3  دیدیم این بار دشمنان ملت پا رو فراتر گذاشته و در یکی از مراحل حمله به ایران و حتی تهران طراحی شده است . که عمق دشمنی و ارزوه های محال و دست  نیافتنی دشمنان این ملت و نشون میده . البته چندین سال قبل هم بازی ای ساخته شد که در یک یاز مراحلش به ایران و مناطق ساحلی و بندری ایران حمله میشه . که 1-2 سال بعد حمله به عراق روی دادولی هرگز نتوانستند به کشور چپ نگاه کنند اما این نکته رو در بازی هایی مثل general که بازی حمله به افغانستان و ایران (شتر در خواب بیند پنبه دانه) بود ثابت شد که مدتی بعد به افغانستان حمله شد و نتیجه گیری مهمی میشه کرد این هست که باز هم نقشه حمله جدیدی را در نظر گرفته اند که احتمال زیاد ایران در این جنگ مثل جنگ عراق و افغانستان محور اصلی خواهد بود .

البته در هیچ کدام از بازی های ساخته شده تا قبل از battlefield-3 تهران و شهر های مهم به این شدت در وضوح و به این واضحی و روشنی بیان نشده بود . پس خیلی باید حواسمون جمع باشه.

البته این نوع حملات نرم می تونه از خواب خرگوشی وخرسی دوستان در ... باشه که کلا در تعطیلات هستند و هیچ جوابی ندارند و  خیلی راحت اجازه عرض اندام میدهند در صورتی که میشه حداقل بازی ای به صورت عکس در نمایش قدرت فوق العاده بالا و حتی مثل بازی های شرکت های اروپایی و آمریکایی اقراق شد ساخت ویا اگه بلد نیستیم از جیب مبارک و پول بی زبان نفت که معلوم نیست کجاست داد و یه شرکت محترمه   ... بوق ... بدیم برامون بازی رو بسازند و انتشار بده بر اساس سیاست های ما . اما اسمی از ما و دست اندر کاران پشت پرده برده نشه و حسابی حال کنیم و....


دانلود قسمت دوم که دیگه ....  هستش و در ادامه مطلب ....

در دومین تریلر از عملیات گیوتین، شاهد نسخه کامل تری از گیم پلی این مرحله و حمله نیروهای شرور آمریکایی به تهران هستید که بر روی کنسول ایکس باکس ۳۶۰ اجرا می شود. گرافیک این نسخه پایین تر از ویدئوهای قبلی به نظر می رسد. (به امید روزی که مسئولان کشورمان اهمیت بیشتری به بازی های رایانه ای بدهند و با صرف بودجه های بهتر و حمایت های بیشتر از بازی سازان داخلی، بتوانیم جواب مناسبی به چنین بازی هایی بدهیم.)

نیروهای آمریکایی در خیابان های تهران:: موضوعات مرتبط: مطالب جالب، فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  دوشنبه ۴ مهر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران
عملیات “گیوتین” ارتش آمریکا در اطراف برج میلاد + فیلمبه گزارش وب سایت ظهور و به نقل از مشرق : شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در جدیدترین شماره از سری بازی‌های «میدان نبرد» (Battlefield) کشور ایران و تهران را تبدیل به صحنه جنگ کرده است.

در این بازی نیروهای آمریکایی که همیشه نقش حامیان صلح و ثبات و حقوق بشر را در فیلم‌ها و بازی‌ها دارند، این بار به خود جرات داده و به جنگ با مردم ایران روی آورده‌اند. این بازی یک بازی تیراندازی اول شخص و دوازدهمین شماره از سری بازی‌های Battlefield است و داستان آن حول ۲ شخصیت اصلی در سال ۲۰۱۴ می‌چرخد.

عملیات

گروهبان هنری بلکبرن که همراه تیم خود برای یافتن گروه آمریکایی مفقودشده در مرز ایران و عراق فرستاده می‌شود، و دیگری جاناتان میلر که از اعضای ارشد نیروی تانک‌سوران ایالات متحده بوده و به نحوی وارد داستان بازی می‌شود. گروه مفقودشده در آخرین مأموریت خود وظیفه کسب اطلاعات مربوط به سلاح‌های شیمیایی را داشته است. همچنین بر اساس داستان بازی، تیم پنج نفره بلکبرن در اواسط مأموریت خود گرفتار زلزله‌ای می‌شوند که منشا آن در ایران است. . . .

:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  یکشنبه ۲۰ شهریور۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

فعالیت شیعیان در قطر ممنوع می شود


به گزارش «شیعه نیوز» ، منابع خبری با اعلام این خبر، بیان داشتند: دستگاه‌های اطلاعاتی در قطر به شکلی سازمان یافته برای تحت فشار قرار دادن شیعیان تلاش می‌کنند و از هرگونه فعالیت آنها در کشور جلوگیری می‌کنند.

بر این اساس ورود علمای دینی و خطیبان منابر حسینی(علیهما السلام) به قطر از دیگر کشورها ممنوع شده و فعالیت حسینیه‌ها و مساجد شیعیان به شدت تحت کنترل است.

از سوی دیگر افتتاح کتابخانه، مرکز فروش رسانه‌های صوتی و تصویری مخصوص شیعیان در این کشور ممنوع اعلام شده است.

همچنین قبرستان شیعیان نیز از این فشارها در امان نبوده و بسیاری از نمادهای شیعی از روی قبرها حذف و از سوی دستگاه‌های اطلاعاتی قطر تخریب شده‌اند.

گفتنی است جریان وهابی بر مراکز دینی در قطر سیطره کامل دارد وبا تمام امکانات خود با تشیع مبارزه می‌کند تا جایی که حتی از ورود نوارها و سی دی‌های مذهبی مربوط به دعاهای منسوب به اهل بیت(علیهم السلام) جلوگیری به عمل می‌آید.

منبع : ابنا:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  پنجشنبه ۱۷ شهریور۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران
دانشگاه آزاد اسلامی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یا دانشگاه آزاد غیر انسانییکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی طی اقدامی تامل برانگیز، در فرم ثبت نام دانشجویان، در منوی ملیت فرد، گزینه اسرائیل را نیز آورده است.

به گزارش رویش، این اقدام در حالی انجام گردیده که استکبار آمریکایی-صهیونیستی از هیج امکانی برای ضربه زدن به ایران اسلامی فروگذار نکرده و نمی کند.

امیدواریم که این رخداد از روی اشتباه بوده باشد و مسئولین امر هرچه سریعتر در برطرف کردن مسئله اقدام نمایند!


عکس در ادامه مطلب:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  یکشنبه ۱۳ شهریور۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران
هاگا چیست؟


هاگانا نام یک سازمان شبه نظامی تشکیل شده توسط شهرک نشینان صهیونیست بود که در سال 1921تشکیل شد که در آن زمان بطور سری و با نام « دفاع و عمل» به فعالیت پرداخت. بعد از آن، کلمه عمل حذف گردید و کلمه «دفاع» باقی ماند که به معنای «هاگانا» است.
 :: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  یکشنبه ۶ شهریور۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

اسامی و صفات شیطان


برای شیطان اسامی و صفات متعددی ذکر شده و آن ها از این قرارند:

1.ابلیس: این کلمه ای ست مفرد و دارای دو جمع (ابالیس و ابالسه) از ماده ی بلس و ابلاس گرفته شده. معنای آن نا امیدی، مأیوس شدن از رحمت خدا، تحیر و سرگردانی، حزنی که از شدت یاس پیدا می شود، اندوهگین و سر گریبان کردن، آمده ابلیس، کلمه عربی و اسم خاص است و معروف شده برای همان کسی که آدم را فریب داد و باعث بیرون شدن او و همسرش از بهشت گردید. و الان با تمام قدرت، خود و لشگریانش در کمین انسان های بی ایمان و سست عنصر، بلکه در کمین همه ی انسان ها بوده مگر بندگان مخلص، که از آنان مأیوس است.ابلیس، موجودی است حقیقی و زنده، با شعور، مکلف، نامرئی و فریب کار، همان که از امر خدا سرپیچی نمود و هم اکنون هم مردم را اغوا می کند و بر انجام گناه و خلاف تشویق می نماید.

چهره ی ابلیس،چهره ی تکبر و عصیان، نخوت و تمرد، خودخواهی و خودمحوری و مظهر غرور و خود برتربینی است.

لفظ ابلیس، به صورت مفرد، یازده بار در قرآن آمده که جز دو مورد بقیه مربوط به خلقت آدم (ع) است. از جمله: «همانا شما آدمیان را بیافریدیم و سپس شکل دادیم پس از آن به فرشتگان امر کردیم تا بر آدم سجده کنند؛ همه سجده کردند، جز ابلیس، که از سجده کنندگان نبود

«فرشتگان را فرمان دادیم که ار آدم سجده کنند؛ همه سجده کردند، جز ابلیس، که سرپیچی و تکبر نمود و از کافران گردید.»

«چون فرمان سجده بر آدم رسید، همگی اطاعت کردند جز ابلیس، که از سجده بر آدم امتناع ورزید. خداوند فرمود: ای ابلیس! چه شد تو را که با دیگران بر آدم سجده نکردی؟»

«ابلیس گمان باطل خود را به صورت صدق و حقیقت ، در نظر مردم جلوه داد تا جز گروه اندکی از اهل ایمان، همه او را تصدیق کردند و پیرو او شدند.»

«کافران و معبودان آن ها (همگی) به رو، در آتش جنم در آیند و با تمام سپاه و لشگریان ابلیس به دوزخ وارد گردند»؛ زیرا آنان پیروان او هستند.

به معنای کنار رفتن، عقب گرد کردن و پنهان شدن است، چون هنگامی که انسان به یاد خدا بیفتد و نام او را ببرد، شیطان عقب گرد می کند، پنهان و مخفی می شود. ین واژه نیز به چند چیز اعتبار معنای خاصی پیدا می کند؛ مثلا" رجوع کردن و برگشتن به این اعتبار که انسان وقتی از خدا غافل شد و او را فراموش کرد، شیطان برای وسوسه و اغوا نمودن بر می گردد

و نیز در نهج البلاغه یازده مرتبه کلمه ابلیس آمده است:

چه تلبیس بلیس منظور شد ملائک پی سجده مأمور شد

یکایک بدین سجده اقرار کرد جز ابلیس کز سجده انکار کرد

به خود گفت من ز آتش او ز خاک گر از سجده روی از تو تابم چه باک

تکبر به سویش چه آورد روی بشد طوقی از لعنتش در گلوی

2. وسواس:

به معنای چیز وسوسه گر، وسوسه کننده؛ کلامی که در باطن انسان می گذرد از درون خود انسان بجوشد یا شیطان و یا از کس دیگری- که از بیرون عامل آن شود وسواس گویند. وسواس در اصل صدای آهسته است

 .  .. .:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  پنجشنبه ۳ شهریور۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

تلاش موساد برای عقیم کردن مردم مصر


یک جاسوس صهیونیستی بازداشت شده در مصر از تلاش موساد برای عقیم کردن مردان و زنان مصری پرده برداشت.


به گزارش فارس، روزنامه الاهرام مصر دیروز در مطلبی نوشت که دادستانی عالی دولت مصر کشف کرده است که "بشار ابو زید" متهم اردنی که به اتهام جاسوسی برای موساد در مصر بازداشت شده است، اطلاعات جدیدی را منتشر کرده است.

بر اساس این اطلاعات، "اوفیر هراری" افسر موساد از این جاسوس خواسته بود تا شرکتی را برای واردات کالاهای اسرائیلی در زمینه آرایش مو برای مردان و زنان تاسیس کند، این شرکت قرار بود تنها نمایندگی توزیع این کالاها در اسرائیل باشد.

الاهرام میافزاید که این افسر موساد به ابوزید گفته است که علت این اقدام در مصر این است که مواد فوق باعث ایجاد نازایی در میان زنان  و مردان مصری میشود  در نهایت میتواند نسل مصریها را کاهش داده و با خطر نابودی مواجه کند.

موساد همچنین از این جاسوس خواسته بود تا شرکت‌های ارتباطی در سودان و لیبی تاسیس کند تا موساد بتواند از این طریق خطوط ارتباطی این کشورها را نیز زیر نظر بگیرند.

بشار در اعترافات خود میافزاید که مبالغی که در ازای جاسوسی برای موساد دریافت کرده بالغ بر 35 هزار دلار بوده است که آخرین مبلغ آن 4 هزار دلار بوده که برای گزارشی که از انتشار نیروهای نظامی و امنیتی بعد از انقلاب 25 ژانویه در میدانها و خیابان‌های قاهره تهیه کرده، دریافت کرده است.:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  پنجشنبه ۳ شهریور۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

تدريس زبان فارسي در همه مدارس اسرائيل


سازمان اطلاعات نظامي رژيم صهيونيستي معروف به "امان" از وزارت آموزش اين رژيم خواست آموزش زبان فارسي را به عنوان يک ماده درسي  در مدارس اين رژيم تدريس شود.

"دافنه ليلال" گزارشگر شبکه دو تلويزيون رژيم صهيونيستي گزارش داد که سازمان اطلاعات نظامي رژيم صهيونيستي (امان) که از کمبود نيروي انساني رنج مي‌برد، از وزارت آموزش اين رژيم خواست آموزش زبان فارسي را به عنوان يک ماده درسي و از همان پايه اول در مواد درسي اين رژيم جاي دهد.
گزارشگر شبکه دو تلويزيون رژيم صهيونيستي در ادامه گزارش خود گفت که اين پيشنهاد سازمان اطلاعات نظامي رژيم صهيونيستي با استقبال وزارت آموزش و پرورش اين رژيم مواجه شده است.
اولين شهري که با ايده اموزش زبان فارسي در مدارس موافقت کرد، شهر بئر السبع بود که حرکت بزرگي را براي آموزش زبان فارسي آغاز مي‌کند و اگر اين طرح با موفقيت مواجه شود، در سراسر رژيم صهيونيستي به اجرا در مي‌‌آيد.
قرار است، اين رشته در دانشگاه‌هاي رژيم صهيونيستي هم تدريس شود و فارغ التحصيلان اين رشته مستقيماً به استخدام امان درخواهند آمد؛ البته اين استخدام اختياري خواهد بود؛ اما کساني که به عنوان کارشناس زبان فارسي وارد امان شوند از امتيازات بسياري برخوردار خواهند شد، چون اين افراد خواهند توانست مشکلات اساسي بسياري را که طي سال‌هاي اخير به دليل عدم آشنايي با زبان فارسي در دستگاه‌هاي اطلاعاتي و جاسوسي رژيم صهيونيستي از جمله امان به وجود آمده رفع کنند.

مشرق:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  چهارشنبه ۲ شهریور۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران
تحریف تاریخ شیعه در برنامه ویژه کودکان

بدانید که این اشتباه از هر اشتباهی بزرگ‌تر است زیرا بزرگ‌ترین سند شیعه که به قیمت خون بی بی دو عالم زهرای اطهر (ارواحنا لها الفدا) تهیه شده است (و دلالت بر حقانیت تنها راه هدایت دارد) را پایمال کرده است!

:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  چهارشنبه ۲۶ مرداد۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

رازهای جادوگری از واقعیت تا خرافه


رازهای جادوگری از واقعیت تا خرافه رازهای جادوگری از واقعیت تا خرافه

مطلبی جذاب و خواندنی درباره جادوگری جن گیری و مسائل پیرامون آن که توسط همکار عزیزمان “Anti Satan” تهیه شده است ، این مطلب دارای منابع موثق و قوی است که در آخر آن ذکر شده است…انشالله که مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد…
:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  چهارشنبه ۱۹ مرداد۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

گسترش فعالیت مبلغان مسیحیت تبشیری در تبریز

مبلغان مسيحيت تبشيري روند تبليغي خود در شهر تبريز را سرعت بخشيده‌اند. آنها با استفاده از برخي مشاغل پرمشتري مانند بوتيك‌ها و فروشگاه‌هاي لباس، در مواجهه با سيل انبوهي از مخاطبين فعاليت‌هاي تبشيري خود را بصورت مستقيم و غيرمستقيم براساس كتاب مقدس جديد صهيونيستي انجام مي‌دهند و با پخش سي دي، بروشور و برخي از نمادهاي مسيحيت در پي جذب قشر جوانان هستند.


به گزارش روزنامه جمهوری اسلامی به نقل از عروج، اين افراد توانسته‌اند چند حلقه 20 نفري از جوانان مسلمان را جذب و در كليساهاي خانگي سازماندهي نمايند. يكي از افرادي كه در دام كليساي خانگي افتاده و جذب اين فرقه گرديده نحوه آشنايي خود با مسيحيت را اينگونه شرح داد: براي خريد لباس به يكي از فروشگاههاي مشهور شهر رفتم فروشنده كه مردي مسن و خوش رفتار بود در هنگام خريد دستبندي با نقشها و تصاوير عجيب را به من هديه داد و اضافه كرد اگر هنگام مشكل به اين دستبند نذر‌كني حضرت عيسي حتماً مشكل گشاي تو خواهد شد. بعد از اين برخورد ارتباط من با فروشنده ادامه يافت و بعدها به مراسمات خانگي مسيحيت دعوت شدم و در دام اين افراد افتادم.:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  چهارشنبه ۱۲ مرداد۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

بسم الله الرحمت الرحیم


تصاویر جدیدی از فساد دسته جمعی در تهران!

جامعه مدتی هست با یک سری بد هنجاری روبرو شده که میتونه از فرهنگ غلط وارد شده از غرب و یا عدم شناخت فرهنگ غنی ایرانی می باشد - فرهنگ ایرانی حتی قبل از دوران اسلام یک از بزرگترین و برترین و غنی ترین فرهنگ ها می باشد که به صورت عمد و یا غیر عمد توسط مسئولین ما نادیده رفته شده و میشود و گاه زیر سایه اسلام له میشود. که این اشتباه بزرگی هست چون قبل از آمدن اسلام این اعراب ملخ خوار بودند که در دوران جاهلیت به سر میبردند و زمانی که انها دختران خود را زنده به گور میکردند ایرانیان حجاب داشتند و حتی دوره ای پادشاه ایران زن بود (چون پسرش سنش کمتر از اونی بود که حکومت را به دست بگیره- مراجع شود به تاریخ ) و یکی از دلایلی که ایرانیان با اسلام کنار اومدند همین شباهت های اسلام چه از نظر دینی و مکتبی و پوششی بود .

حال گاهی این دو فرهنگ ضد هم معرفی میشود . و گاه  . . . - حالا در هر صورتی هر دو فرهنگ چه اسلامی و چه ایرانی در کشور ما به خواب عمیقی فرو رفته اند و کسی هم یادش نیست و هر کسی برای منافع بیشتر خودش حاضر تاریخ مملکت و بفروشه که هیچ به دست خودش تیشه برداره و خراب کنه .

هی آم هایی که ادعای دین میکنید و به قول خودت مبلغ دینی هستید  و پول بیت المال و میخوری و گردن کلفت میکنی . چشم برزخی و دید اخروی به درد مردم نمیخوره مردم پول ندادند شما این کارها رو بکنی شما هدایت گر این جامعه هستید در زمانی که به قول معروف بعد از 1400 سال بعد از کلی بدبختی سر ایران وتشیع (به هر حال ما مسلمان و شیعه هستیم و افتخار میکنیم ) به حکومت رسیدید و حکومت شما ها شد .

پس طبق دینمون عمل کنید . زمانی کسانی بودند که فلک میشدند شهید و مجروح میشدند به دست شاها و حرف مردم و میزدند و مردم هم تا پای جونشون پای اون ها بودند  . اما برعکس داره میشه . مواظب باشید .

شما جیبتون و پر پول نکنید و دین و عفت و فرهنگ مردم و خالی . شما از چند طرف مسئولید :

1 - با پول مردم تحصیل کرده و زندگیتان و حقوقتان پرداخت میشود

2- چون لباس مبلغین خدا بر تنان هست بیشتر از هر کسی وظیفه خودتان هست حرفی را که خودتون میزنید هم اجرا کنید . بقیه که جای خودش ...

قضیه اون آخوندی نشه که میره پا منبر میگه :

اگه بچه فرس و نجس کرد تنها راه تمیزیش اینه که اون تیکه فزش و ببرید و بندازید دور تا پاک بشه . بعد میره خونه میبینه زنش تیکه فرش و برید ه انداخته دور میگه زن این چرا اینجوریه . میگه خودت تو منبر گفتی بچه فرش و نجس کرد ببرید بندازید دور .

ملا میشگه من این و برای مردم گفتم نه خودمون - این چیزایی میگم برای مردمه لازم نیست ما اجرا کنیم .

بعد فرداش میره پا منبر میگه مردم اگه بچه فرش و نجس کرد با آب  بشوریدش هم پاک میشه .

3- یه پستی گرفتی شدی رئیس فلان اداره و جا و یا پستی بهت دادند حواست باشه که بابت این پست مسئولی و فردا روزی باید جوابگو باشی و فرض کن اتفاقی در محدوده شغل تو میافته . اتفاقی هست که شاید فردا خواهر - مادر و .. تو هم   گرفتارش بشن .

دیگه مواظب باشید پست و مقامی که دارید وسوستون نکنه . این وضع جامعه مثلا امام زمانی ارواحنا فدا نمیشه .

بگذزیم ... اونایی که باید تلنگری بهشون میخورد امیدوارم خورده باشه .

قصد جسارت به بقیه دوستان و نداشتم .به نظر یه کار از قبل برنامه ریزی شده که مشکوک هم میزنه توی یکی از پارک های تهران اتفاق افتاده که همه خواب بودند-  اما اگه کسی توی این پارک دست فروشی میکرد و یا جای دیگه ببینید شهداری چی کارا میکرد و نیروی انتظامی هم وضعش بدتر از شهداری هست . و یک سری هم گول یه سری ظواهر و خوردند و یا  . . .   .


حقیقت تلخه . . .

عکس های کامل در ادامه مطلب . . .:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  دوشنبه ۱۳ تیر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران
عبدالله هاشم و انحراف بزرگ

برای درک انحراف بزرگ عبدالله هاشم , روز گذشته به او نامه ای فرستادیم . او هم جواب هایی ارسال کرد . متاسفانه ایشان با علمای شیعه ارتباط نداشته اند و احادیث غلط و انحرافی اهل سنت که بسیار در کتب آنهاست را باور کرده و دچار انحراف بزرگی شده . او اعتقاد دارد که یک فرد مشخص همان یمانی موعود است و حتی به برخی احادیث بسیار غلط و انحرافی اهل سنت دل بسته و گفته که حتی ما در زمان ظهور شاهد ۱۲ مهدی هستیم !!!

برای خواندن متن مناطره به ادامه مطلب بروید.:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  دوشنبه ۱۳ تیر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران
جاهليت مدرن؛ توطئه گسترده جريان‌هاي ماسوني و صهيوني


پس نبايد تبرج را فقط در آرايش خانم‌ها بدانيم بلکه مربوط به مناسبات ديگر جامعه هم است. ازطرفي شهري آكنده ما شهر تبرج است و تمام شهرهاي کشورهاي اسلامي مبتلاي به تبرج است. اما چشم ما فقط آن را در خيابان ولي‌عصر(عج) و در صورت خانم‌ها جستجو مي‌کند. اگر تبرج را از معماري و شهرسازي مدرن ما که زير نظر و امضاي شهرداري تاسيس شده و قد کشيده و بر ما غالب شده است را بگيريد چيزي باقي نمي‌ماند و همه چيز فرو مي‌ريزد.

...:: موضوعات مرتبط: مطالب مذهبی، فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  یکشنبه ۱۲ تیر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

توهین یک سریال به امام حسین (ع)

اخبار رسیده از کشور کویت حاکی از آن است طی چند روز آینده ساخت سریالی توهین آمیز به امام حسن و حسین (ع) آغاز خواهد شد. نام این سریال توهین آمیز «معاویه، حسن و حسین» است.

بر همین است گروهی از شیعیان این کشور در اقدامی خودجوش و داوطلبانه و با هدف جلوگیری از ساخت این سریال توهین آمیز، یک رفراندوم یا رأی گیری مجازی را راه اندازی کرده اند. در این رأی گیری شما کاربر عزیز نیز می توانید با وارد شدن به آدرس اینترنتی http://poll.pollcode.com/UGP و انتخاب گزینه YES، به توقف ساخت این سریال رأی بدهید.


گفتنی است این سریال که به سفارش شبکه MBC وابسته به عربستان سعودی ساخته شده، قرار است در ماه رمضان آینده اکران شود. متأسفانه چهره مبارک امام حسن و حسین (ع) به نمایش در می آید.

گفته می شود در این سریال توهین آمیز سعی شده علاوه بر اینکه چهره معاویه و اشتباهات او تبرئه شود، وی را چهره ای در سطح ائمه شیعه (ع) نشان دهند و قرار است در این سریال صلح امام حسن (ع) پر رنگ تر نشان داده شود تا نتیجه سریال این باشد که ائمه شیعه با خلفای بنی امیه مشکلی نداشتند.

قابل ذکر است تا بدین لحظه جزئیات بیشتری از این سریال و دست اندرکاران و تهیه کنندگان آن به دست ما نرسیده است.

منبع: جهان نیوز:: موضوعات مرتبط: امام حسین(ع)، فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  چهارشنبه ۸ تیر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران
سلام

عکس هایی 18+ از جهنم 

+

-« بیان معراج پیامبر اسلام(ص) از زبان آن حضرت و اهل بیت(ع) »


اولا پیشاپیش مبعث پیامبر را بر شما و مسلمانان جهان و آسمانیان و خوصوا آقا امام زمان ارواحنا فدا تبریک میگم .


امروز یه بحث خیلی مهم رو بیان میکنم که شاید شما و یا بعضی ها رو اساسی تکون بده و بعضی ها رو قلقلک بده بعضی ها تلنگر و برای بعضی ها هم داستانی بیش نباشه.


فقط بگم این چیزا چیزهایی هست که نه فقط مسلمانان بلکه مسحیان و حتی یهود هم قبول دارند که در ادامه مطلب خواهید دید.


+18 هم اگه نوشتم فقط به دلایل خاصش هست که تو عکس ها میبینید . اولش شاید آب دهن بعضی ها را بیوفته اما یکم که دقت کنند و یکم ایمان داشته باشید باید رنگ از چهرتون بپره و عذا بگیزید که نکنه ...

توضیح زیادی نمیدم توضیح و عکس ها در ادامه مطلب گویا است .

راستی داستان معراج پیامبر را هم گذاشتم .به هیچ وجه ار دست ندهید
:: موضوعات مرتبط: مطالب مذهبی، مطالب جالب، فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  چهارشنبه ۸ تیر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

مسجد مسلمانان یا گراند لژ فراماسون ها


k2025v4dbkljpd6vi8zt.jpg


مسجد قدس تهران یکی از بناهای است،در استان مورد نفود طراحی فراماسون ها قرار گرفت و از نمادها و نشانه های آنان به دور نمانده است،اما آنچیزی که مد نظر است مورد هجوم قرار گرفتن اماکن مقدس است،به خصوص مساجد هستند،چنانجه که مسجد جامع یزد نیز از این دست دازی معصون نمانده است.


در نگاه اول به همه چیز شبیه است الا مسجد . بعضی ها می‌گویند قبل از اتمام کار گمان می‌کردیم کلیسا می‌سازند. عده‌ای هم . . .(عکس ها یبیشتر و توضیحات در ادامه مطلب )
:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  سه شنبه ۷ تیر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

آنتوان لاوی ، کسی است که نامش با شیطان پرستی امروزی گره خورده ؛ چرا که او کلیسای شیطان را در آمریکا راه اندازی کرده است و بر اساس روایت های مختلف ، انسان عجیب و متوهمی بوده است.

آنتوان لاوی کلیسایش را با هیچ و پوچ و تنها بر اساس حرف ها و موعظه هایش ساخت و توانست پیروان و فریب خورده ای هم برای خودش دست و پا کند ؛ تا جایی که در زمان مرگش ادعای داشتن هزار پیرو را داشت ؛ عددی که با وجود تبلیغات و هیاهوی او و فرقه اش ، چندان هم زیاد به نظر نمی رسید . اما پایه گذار کلیسای شیطان سرگذشت عجیب و غریبی دارد که از شدت دروغگویی و اختلالات شخصیتی او حکایت می کند .:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  سه شنبه ۷ تیر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

بسم الله الرحمن الرحیم


تصاویر توهین به نام الله و پیامبر 


در حالی که اکثر ما در بی خیالی هستیم و اکثر وقتا زندگی و کار ها و مشکلات امان فکر کردن به چیز دیگه رو نمیده . دشمنان دارند با خیال راحت و بی توجهی ما و مخصوصا مسئولین و سازمان های مثلا مرتبط بر ضد اسلام و ما شدیدیترین و وقیع ترین کار ها رو انجام میدهند . ولی یا کسی نمی بینه و یا اگه هم میبینه میگه به منچه به زندگی خودم برسم . این که نمیشه درسته که مشکلات زیاده اما دیگه وضیفمون هست که حداقل سعیمون رو بکنیم و یه هشداری بدیم . نمونش این مطلب هست . و با این که این محصولات بعضی هاش پاش به ایران باز نشده (بعضی ها ش شده ) اما یه تانگر هست به دوستان مربوطه و خودمون که اگه یه جا دیدیم شدیدن برخورد کنیم .

دیگه ما وظیفه اطلاع رسانیمون و در حد توان انجام میدیم بازم شخص خودش میمونه و وجدانش.


عکس ها ی بیشتر ادامه مطلب:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  شنبه ۴ تیر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

نماد فراماسونی در کتاب فارسی


[تصویر: ketab.jpg]

پس از ماجرای حذف نام خلیج فارس از پشت جلد کتاب فارسی اول ابتدایی و امکان حذف نام پادشاهان از کتابهای تاریخ که وزارت آموزش و پرورش تاکنون نتوانسته پاسخ مناسب و درخوری را درباره آنها ارائه دهد. مورد ابهام برانگیز دیگری در رابطه با علائم و نمادهای شیطان پرستی در کتاب فارسی اول راهنمایی دیده می شود. صفحه 67 این کتاب حاوی تصویری است از یک چشم که . . .


:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  شنبه ۴ تیر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

انحراف مستند ساز فیلم The Arrivals ، عبدالله هاشم !


انحراف مستند ساز فیلم The Arrivals ، عبدالله هاشم ! انحراف مستند ساز فیلم The Arrivals ، عبدالله هاشم !

حتما شما هم ” عبدالله هاشم ” یکی از سازندگان مستند ۵۲ قسمت ظهور (The Arrivals) را میشناسید و اطلاعات کمی درباره این فرد دارید ، این فرد که بر طبق برخی گفته ها تازه شیعه شده است در انجمن رسمی خودش به برخی اعمال پرداخته است که نشان از منحرف بودن وی است ، برای اثبات این گفته هایمان قسمتی از مقاله مهم ” مهدویون و امتحانی بزرگ ” را برایتان قرار داده ایم که در آن در این باره توضیحاتی ارائه شده است … حتما این مطلب را تا آخر مطالعه بفرمایید …:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  چهارشنبه ۱ تیر۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

بسم الله الرحمن الرحیم

 

جزئيات جلسه مخفيانه محفل ماسونی بيلدربرگ

bilderberg group بیلدربرگ

 

به غير از چند رسانه غير مستقل در اروپا و آمريکا، هيچ رسانه اي در جهان اخبار و حواشي اين جلسه بسيار مهم سري را تحت پوشش قرار نمي‌دهد. نيويورک تايمز، واشنگتن پست، لس‌آنجلس تايمز و امثالهم به هيچ وجه خود را در جريان اين نشست ساليانه و فعاليت‌هاي اين بنياد مخوف قرار نمي‌دهند

بررسي سرنگوني حکومت سوريه، تداوم حمله به ليبي، تشديد کشتار و کاهش جمعيت جهان و سانسور اينترنتي، در ميان پذيرايي از مهمانان ويژه توسط جوانان همجنس باز، از محورهاي نشست اخير بيلدربرگ در سوئيس بود

...

 

 

(توضیحات کامل در ادامه مطلب ):: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  یکشنبه ۲۹ خرداد۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

کارتون دوران بچگی فاشیستی از آب درآمد +عکس

 دوستداران اسمورف‌ها، شخصیت‌های خیالی یک داستان کودکان، به ویژه در فرانسه، به خشم آمده‌اند. علتش آن است که یک محقق جامعه‌شناسی به این آدم‌های کوچک اتهامات بزرگی وارد کرده است.


اسمورف‌ها اجتماعی از آدم کوچولوهای آبی رنگ هستند که  . . . .

:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  پنجشنبه ۲۶ خرداد۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

بسم الله الرحمن الرحیم


دختران جوان و زیبا ، خدای نپالی ها

http://files.tabnak.com/pics/201106/201106141158193591.jpg


همه رقم خدا رو دیده بودیم ولی این یه رقم و نه خدای نپالی ها خیلی جالبه اونا دخترهای جوان تا 16 سال و به عنوان خدا (نعوذبالله ) می پرستند و بعد از 16 سال از خدایی خلع میشوند


(توضیحات کاملتر و عکس های بیشتر در ادامه مطلب)

:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  جمعه ۲۰ خرداد۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

بسم الله الرحمن الرحیمپخش انیمیشن صهیونیستی-ضد ایرانی از رسانه ملی


ماجرای قتل و عام حدود 70 هزار ایرانی  توسط

توطئه یهودیان در 13 فروردین (13 به در ) به

صورت کارتون در تلویزیون استر و مردخای این دو یهود (صهیونیست) کثیف به نقشه ای وارد قصر شاهان ایرانی (خشایار شاه) شده و یک زن یهودی را به عقد شاه ایران در می آورند بدون اینکه کسی بفهمد انها یهودی هستند  ولی هامون یا هامان وزیر لایق ایرانی از هویت و نقشه پلیدی که کشیده اند آکاه میشود ولی آن ها با راهی که تا الان چندین بار تجربه کرده اند یعنی شراب دادن به شاه و مست کردن او و گرفتن حکم  ، حکم قتل هامان و  حدود 70 هزار ایرانی و آریایی  در روز 13 فروردین  (به همین دلیل 13 فروردین همه در می روند و به اصطلاح 13 به در ) رو میگیرند و فاجعه ای بزرگ و شوم را رقم زدند و قبر کثیفشون به دور از اطلاع هموطنان عزیز در همدان قرار دارد و هر ساله یهودیون کثیف اسرائیلی این روز را جشن میگیرند.

از مراسمات و جشن و هامان سوزان و .. که بگذریم . حالا ما داریم کارتون این ماجرا ضد ایرانی رو در شبکه 5 ایران میبینیم .

شبکه 5 سیما چند روز گدشته ، آنتن خود را به پخش انیمیشنی اختصاص داد که به بازخوانی تاریخ یهود با رویکردی صهیونیستی ـ ضد ایرانی پرداخت.


در حالیکه برخی مضامین غیرقابل قبول مجموعه فیلم‌های خارجی پخش شده در ایام نوروز و همچنین تغییر رویکرد مدیریت رسانه ملی و دست کم سهل انگاری گسترده در این زمینه وضعیت هشدارگونه‌ای را در این رسانه بوجود آورده است، در ایام تعطیل خرداد نیز سیاست جدید رسانه ملی در نمایش برخی مجموعه‌های خارجی مسئله‌دار ادامه داشته است به نحوی که شبکه تهران اقدام به پخش انمیشین صهیونیستی «استر» در باکس برنامه‌های صبحگاهی خود نمود.

انیمیشن «استر» که  . . .:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  چهارشنبه ۱۸ خرداد۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

بسم الله الرحمن الرحیم


 «برداشتن حجاب» با دلایل به ظاهر منطقی؛ برنامه جدید غرب!

- چندی پیش خبر حضور بدون حجاب دختر یکی از مدیران ایرانی در برنامه‌ای به نام «برداشتن حجاب» – Lifting The Veil- در تلویزیون ملی آمریکا‌، و مصاحبه ایشان درباره این‌که چرا از حجاب اسلامی استفاده نمی‌کنند در رسانه‌های داخلی منعکس شد و در فضای مجازی جنجال زیادی به پا کرد. اما متاسفانه توجهی به این برنامه ضد اسلامی که با هدف جلوگیری از گسترش اسلام در کشورهای غربی – که مسلمانان اکنون بزرگترین اقلیت آن را تشکیل می‌دهند- تولید و پخش می‌شود، نشد.

در این برنامه ۱۲ زن مسلمان ابتدا با حجاب اسلامی ظاهر شده و با تاکید بر مسلمان بودن خود، حجاب را از سر خود برداشته و دلایل خود برای این کار را توضیح می‌دهند؛ که در زیر به بررسی آن‌ها می پردازیم:


:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  دوشنبه ۱۶ خرداد۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

بسم الله الرحمن الرجیم


 وقتی دست دادن و روبوسی با زنان حلال می شود!

سلام


وقتی وهابی های کثیف افسار پاره میکنند میشه این .


اخبار رسیده از بحرین حاکی از آن است که شیخ "سعیدی" مفتی وهابیت بحرین در جدید ترین فتوای خود دست دادن و روبوسی با زنان نامحرم برای نخست وزیر را حلال دانست / آقای نخست وزیر ولی أمر مردم به شمار می رود لذا ممکن است برخی اعمالی که برای مردم حرام است، برای وی حلال باشد!

بر اساس اطلاعات موجود. . .ادامه متن و عکس در ادامه مطلب


:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  سه شنبه ۱۰ خرداد۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

بسم الله الرحمن الرحیم


مستند شوالیه های مالت - دانلود - لینک مستقیم - بلک‌واتر و ...

http://mouood.org/media/k2/items/cache/ac4dbc5bf3793d268025746e30ceec34_M.jpg


اگر بشنوید کشوری بدون سرزمین و بدون حضور بر نقشه جغرافیایی جهان اما صاحب صدها سفارتخانه ، نیروی نظامی و عضویت در سازمان‌های جهانی وجود دارد چه عکس العملی از خود نشان می‌دهید؟ این کشور بی سرزمین و نقشه در 16 کشور عربی و اسلامی سفارتخانه دارد . به اشخاص مورد نظرش پناهندگی می‌دهد و افراد صاحب نامی چون ملکه انگلیس، ملک عبدالله، تونی‌بلر و جورج بوش را در عضویت خویش دارد.

سازمان تروریستی بلک‌واتر وابسته به این گروه است و... . شوالیه های مالت عنوان این کشور ، این گروه مخوف و موثر در پروژه تاسیس نظم نوین جهانی است .
این اثر مستند گزارشی است با حضور استاد شفیعی سروستانی


دانلود در ادامه مطلب:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  شنبه ۳۱ اردیبهشت۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

سلاماینم یه بازی ضد اسلامی تمام عیار با نام شوالیه های تمپلر که جریانات نفوذ آنها به بیت المقدس و یافتم گنج های پنهان و بیان میکنه . یه سری دوستان گفتند زیاد در مورد فراماسونری و کابالا و .. نگم برای همین زیاد توضیح نمیدهم .

اما در ادامه مطلب داستان بازی و توضیحات مربوطه ذکرشده.


توضیحات در ادامه مطلب ...


:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

بسم الله الرحمن الرحیمسلام

حضرت علی علیه السلام امام اول شیعیان و خیلفه چهارم اهل تسنن محسوب میشود و مورد تایید همه مسلمنان به هر نحوی می باشد .

ولی جدیدن کفش هایی وارد شده که به فروش میرسه که در داخل آن نام این امام بزرگوار این یاور یتیمان و بی کسان این  عادل درگاه الهی این بردار و جانشین پیامبر بزرگ اسلام صلوات الله علیها رو در داخلش نوشته و من و شما هم از همه جا بی خبر به جای اینکه پرچم آمریکا و اسرائیل کف کفش باشه - این کفش ها که کار این وهابی های کثیف این صهیونیست های پست و ذلیل و خوار و رفقاشون آمریکا و اکثر اروپاییان و ... پا میکنیم و به امامون جسارت میکنیم خدایی نکرده .

به هر حال هر مکتبی باشید حضرت علی علیه السام و قبول دارید پس اطلاع رسانی و مقابله کنید.اجرتوان با خدا


خواهش دارم از همه سایت ها اطلاع رسانی کنند

این مطلب از سایت تابناک میباشد:


یکی از بینندگان شبکه خبری تابناک با ارسال پیام و تصاویر زیر آورده است:


با سلام
به تازگی دست فروشان تهران اقدام به فروش صندلهایی با علائم شیطان پرستی و توهین به مقدسات می کنند
خواهشمند است پیگیری کنید

توضیح یک بیننده دیگر:
بسمه تعالی
سلام
آقا تو رو خدا به داد برسید ! این آرم فقط آرم شیطان پرستی نیست و به وضوح با خط سیاه نام مقدس حضرت علی رو کف دمپایی نوشتن !!!
کلمه "علی" خیلی خیلی واضح دو بار نوشته شده که به صورت قرینه ای هست .
خدا لعنتشون کنه !
مسئولین دارن چه .... میکنن ؟!!!!!!!!
خدا ازشون نگذره !
آقا تو رو خدا منعکس کنین !

(عکس ها با وضوح بیشتر و ربزرگتر در ادامه مطلب) 


:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

بسم الله الرحمن الرحیم 

نمادهای شیطان در دستان دوستان و فرزندان ما


سلام


چند وقتی هست (کار از چند وقت گذشته مسئولین و عزیزانی که باید اطلاع رسانی کنند فکر کنم تا زمان ظهور این گل نرگس نور چشم مسلمانان این هدایت گر نابینایان مهدی موعود ارواحنا فدا ظهور نکنه قرار نیست از خواب بیدار بشوند و اگه خدایی نکرده این اتفاق چند هزار سال هم طول بکشه خواب ناز شیرین تره ) که یک سری نماد ها مهمان های ناخوانده دست و گردن و مچ  و ...جوانان غیور و مسلمانمون هست نمادهایی که به صورت  گردنبند ، دستبند ، انگشتر ، ادکلن و تصاویری بر روی شلوار ، پیراهن ، کفش در بین جوانان نفوذ پیدا کرده اند . و داره کم کم به یک سمبل و مد تبدیل میشه که الان هم شده و این تازه اول راهه اول نماد ها بعد کم کم آروم آروم بقیه چیزها رو هم وارد میکنند فرداست که می بینیم ای دل غافل جا تره و بچه نیست . کلی جوان دست گل که حداقل باید اسم بچه مسلمون و یدک بکشند شدند دشمن درجه 1 اسلام و دین و امام زمان . یعن یمطمئن باشید از همین ها شروع میشه . جنگ نرم که شاخ و دم نداره همین جوریه  و این عزیزان صدی - نودو نه از همه جا بی خبر دارند به تبلیغ نماد شیطان پرستی و کابالا گرایی (کابالا به جادوگرانی و دعا نویسان و جن گیران گفته می شود مخصوصا از نوع شیطانی و بد و به ویژه به جادوگران زمان حضرت موسی علیه السلام) می پردازند .

و گاه گداری هم سوژه به بیگانگان بدهند هم برای مسخره جمهوری اسلامی که ادعای کشور اسلامی و پاک بودن از حیث این نوع گروه ها و موجودات وداره و هم بعضی وقت ها این رسانه های صهیونیستی کثیف از گروه های شیطان پرستی داخل ایران که از 0 داره به ... میرسه و دیگه تقریبا خیلی جاها میشه این گروه ها رو پیدا کرد مخصوصا فراوان در بین موزیسین ها مخصوصا از نوع زیر زمینی که طرفداران خودشون رو هم دارند و دیگران رو هم خواسته ویا نا خواسته وارد این جریانات و بازی زهرالود صهیونیست (ما هم صهیونیست مسیحی داریم و هم صهیونیست یهودی - تقریبا هدف هر جفتشون هم یکی هست لباس فرق میکنه ولی جسم و روح یکی هست ) می کنند.

خیلی خیلی باید مواظب باشیم .اوضاع خیلی حساس شده از همه اطراف و جوانب نه فقط نمادها و نشانه ها اوضاع بدتر از این هاست وضع سیاسی - اقتصادی - جنگ نرم - فشاره هایی که جدیدن داره از همه طرف وارد میشه - جو جامعه رو دارند از عمد سنگین میکنند. و ... (زیاد بحص و فعلا باز نمیکنم اما میشه همین جوری خیلی چیزها رو فهمید و حس کرد فقط یکم دقت و تمرکز میخواد)


میریم سراغ نمادها :

(پنج ضلعی وارونه): نشانه ستاره صبح، نامی که به شیطان تعلق دارد. این علامت در مراسم های مخفیانه ( کابالا ) و جادوگری برای احضار ارواح شیطانی استفاده میشود. این علامت را شیطان پرستان با دو ضلع در بالا و ملحدان با یک ضلع در بالا استفاده میکنند. در هر حال این علامت نشانه شیطان است و مهم نیست که یک نوک ضلع آن بالا باشد یا هر دوی آنها و یا دور آن دایره ای کشیده شده باشد یا خیر در هر حال این علامت شیطان است.

همچنین

اين سمبل نيز همان پنتاگرام است ، با فرق اينكه انواع آن گاه پنج‌ضلعي وارونه (snvertedpentagram) يا ديو (Buphomet) و به شكل در ميان نمادهاي شيطان‌پرستان به چشم مي‌خورد .(بقیه نمادها و توضیحات در ادامه مطلب):: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

بسم الله  الرحمن الرحیم

دانلود ویدو استاد رائفی پور : نقد فیلم 2012

با تشکر از استاد رائفی پور که شخصا برای عزیزان شهرستانی که به همایش ها و ویدیوها دسترسی ندارن، اجازه پخش اینترنتی این محصول رو دادناین هم ویدیو 3 قسمتی استاد رائفی پور هست که به تحلیل فیلم 2012 (به صورت کامل در 3 قسمت)و خیلی موارد فراماسونی و صهیونیستی میپردازه و مطالب مهم و جالبی رو بیان می کنند ظاهرن این ویدیو برای فرو شبوده و به صورت پولی بوده که با اجازه استاد و احتران به دوستان شهرستانی که به همایش ها و ویدیوها دسترسی ندارند به صورت رایگان در اینترنت قرارگرفته است .که میتونید در ادام مطلب دانلوشد کنید . . .

:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)، دانلود سخنرانی ها
تاریخ :  چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

«فنگ‌شویی»؛ بت‌پرستی مدرن قرن 21 + تصاویر


http://files.tabnak.com/pics/201105/201105031056551714.jpg

بودا يكي از نمادهاي اصلي فنگ‌شويي(فراماسون شناس ها توجه کنند)

میدونستید مجسمه بودا یکی از نمادهای شیاطین جن هست که پرستیده میشدند


سلام

همانطور که میدانید جنگ تمام عیاری بر ضد مسلمانان و مخصوصا ایران راه افتاده چه جنگ اقتصادی و تحریم ها برای ضربه زدن به ما و چه جنگ نرم که هر روز خبراش داره میرسه -  جدیدن هم بر اساس مدارک و دلایل به دست آمده پروژه ای جدید کلید خورده که میخواهند ایران رو وارد جنگ جدیدی بکنند از طرفی حوادث بحرین دستاویزی بود تا ایران یک لحظه حواسش پرت بشه و به قول معروف رگ غیرت تشیع باد کنه و خونش جوش بیاد(به هیچ وجه تعبیر بد نکنید از این جمله) و یک لحظه ناقافل خودش و وارد جنگی کنه که این وسط عربستان تا دندان مسلح از سلاح های آمریکایی و کشوره های عربی وارد جنگ بشوند و از طرفی هم آمریکا مثلا می یاد کمکشون. که این پروژه تا الان شکست خورده اما گزینه های دیگری هم هست مثل سوریه و لبنان که اونم بادرایت ایرانیان ختم به خیر شده اما این قضیه جنگ و جدی بگیرید و باید به نحوی که هیچ آسیبی به ما و مملکتمون بیاد ازش رد بشیم . این قضیه تا حدی جدی هست که بازی  Battlefield نسخه سوم علنا شما به بعضی کشرهای خاورمیانه از جمله عراق و تهران خواهید پرداخت - بازی ای که با گرافیک و موتور فوق العادش جوری طراحی شده که جزو برترین ها خواهد بود اما چرا روی این بازی این حد مانورداده شده است خوب جواب این سئوال رو میتونید در بازی general که چند سال قبل از حمله به افغانسان ساخته شد و شمابه تروریست هایی که درافغانستان بودند حمله میکردید و یا بازی های دیگه ببینید. معمولا آمریکایی ها برای اینکه به جایی حمله کنند و یا کاری انجام بدهند به یک روش مطمئن وقابل اطمینان که جواب هم داده دسترسی پیدا کردند و اون چیزی نیست که با بازی ها و فیلم ها و ابزار رسانه و فرهنگی فکر ایده و خواستشون و به مردمشون القا میکنند و این تفکر رو براشون پرورش میدهند و بعد کارشون و انجام میدهند به صورتی که جامعه مخالفتی با اون نمیکنه و تازه در شرایطی هم طرفداری وحمایت میکنه . پس خیلی باید حواسمون جمع باشه.

تمام این بحث ها درست و میرسیم سر بحث اصلیمون . جنگ نرم که همه میدونند چیه .یه بخشش تهاجم فرهنگی است- دشمنان به این نتیجه رسیدند که خدا و اعتقادات و باورها و فرهنگ شیعه براشون کشنده است - برای همین طرح های زیادی رو برای مبارزه با اونا ایجاد کردند .

یکی از اون ها بت پرستی پیشرفته هست به نوعی که با القای خاصیت مثبت یک مجسمه شما اون و میخری میزاری تو خونه و حالا یک اتفاق خوشایند هم براتون میافته -اعتقاد 1000 برابری به اون مجسمه پیدا میکنه و تا حد خدایی بالاش میبری و از طرفی هم باعث تبلیغش میشی. حالا جالبتر چی این مجسمه ها به اذکار اسلامی منقش باشه. ولی دربینش نمادهای بوداییان و هندی ها و ... مذاهب بت پرست و گاو پرست و ... هم وارد میشه و اون مجسمه ها هم میگن مثلا فلان مجسمه عشق می یاره . فلانی ... می یاره و همین جور تا آخر .

مثلا همین گردنبند ها که یک سری میندازند گردنشون میدونند معنیش چیه :

۱- صلیب شکسته (نماد نازیسم)
۲- هرم ماسونی (نماد فراماسون‌های شیطان پرست)
۳- ستاره پنج پر (نماد کابالا)
۴- اسکلت (نماد پوچ گرایی)
۵- کلمه ایکس (نماد بی‌هویتی)
۶- تک چشم (نماد دجال)


در ادامه مطلب همه چیز دقیق توضیح داده شده است + عکس ها و توضیحات تکمیلی:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  دوشنبه ۱۲ اردیبهشت۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

بسم الله الرحمن الرحیم


دم خروستون و باور کنم یا قسم حضرت عباستون و


http://files.tabnak.com/pics/201104/201104301457171108.jpg

( یه سری عکس ها خیلی  بد  بودند نشد بزارم صفحه اصلی)
عکس ها + توضیحات تکمیلی ادامه مطلب:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  دوشنبه ۵ اردیبهشت۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران
رسوایی آل خلیفه؛ از حضور در "آیپک" تا به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی


بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

این روزها دیگه تقریبا به همه ثابت شده که آل خلیفه و آل سعود (آل سقوط)(اردن هم هست تا حالا چیز زیادی بروز نداده ) ابوسفیانی های حال حاضر هستند و کافران عصر حاضر هستند که با این وقاهت که حتی اسرائیل هم بعضی وقت ها این همه جرات نداره با این گستاخی مسجدها رو خراب میکنند و قرآن ها را به آتش میکشند و چه بلاهایی بر سر مردم که نمی آرند دیگه همه مسائل و میبینید . از طرفی دست ایران برای اقدامات نظامی بسته است و از طرفی هم مسئولان و مخوصا مراجع ما که خیلی کارها میتونند بکنند به  مسلمین جهان  و جهان و بهم بریزند  تقریبا کار خاصی انجام ندادند و فقط یه بیانیه خشک و خالی بعضی هاشون بسنده کردند و بعضی ها هم کمتر و اینجاست که میگم بازم دم آیت الله خمینی گرم که شجاعت کم نظیری داشت و ... ---و یک جورایی بعضی وقت ها قضیه حاضر را با کربلا که علما شیعه ترسیدند و امتناع کردند و  ... و در کاروان امام حسین حضور پیدا نکردند رو با زمان حال میشه سنجید و به قول نخست وزیر ترکیه قضیه کربلا دوباره در بحرین در حال انجام هست اما چشم وقلب کربلایی میخواد . فردا به امام زمانتون چی میخواهید جواب بدید نشستید یک سری کافر مردم مسلمان و شیعه رو کشتند وگاهی دریغ از یه تظاهرات بوسیله مردم - تظاهرات چیه ، کسی حتی دلش نمیسوزه و به درد نمی یاد دیگه کمتر کسایی پیدا میشه که کشت و کشتار براش عادی نشده باشه و انگار نه انگار که این ها برادران و خواهران دینی ما هستند - روزی رو تصور کنید که بر عکس این قضیه باشه و شما چه انتظاری از دیگران دارید اونموقع هست که اگه کسی کمکت نکرد باید گفت حقمونه به کسی کمک نکردیم که کمکمون کنند - بابا بحریت تا قبل از انقلاب یکی از استان های ما بوده که با خیانت و همکاری هویدا این وهابی فراماسونیست لعنت الله علیه (لا اله الا الله ) از ایران جدا شد اینا بابا مردم همین کشورند که به زور جداشون کردند .نه انگار گوشمون پره . بابا مثلا قرآن هست - مسجده -جون آدمه - ... نه  این پول نمیزاره - زندگی نمیزاره - روزگار نمیزاره - درسته - همه مشکل داریم ولی خدا هم داریم - امام زمانی هم داریم - قیامتی هم داریم ..چی ولش کنم به ما چه - بچسب به زندگیت - من آنچه میتونستم و از دستم بر میاومد تو این وبلاگ میگم حال دیگه خودمون می مونیم و وجدانمون که بازم بخواهیم هم کاری ظاهرن نمیتونیم انجام بدیم در حالی که کلی کار میتونیم بکنیم . من که شرمم می یاد روزی تو روی امام زمانم نگاه کنم و جوابشو بدم . خدایا ما رو ببخش . واقا متاسفم که اسممون مسلمون هست و تو مملکتی که مملکت امام زمانی اسمش هست کسی ککش هم نمیگزه .(سال های ساله این یوسف زهرا فقط 313 یار میخواد ولی هنوز تکمیل نشدند - این یعنی چی ما گوش شنیدن نداریم ولی امام زماتمون ارواحونا فدا میگه کیست مرا یاری دهد ولی صدایی نمیشنوه)

این هم دلیل کافر بودن این ها - عربستان که سال های ساله که معلومه و مخصوصا با وهابتش واین  ابوجهل ها و ابو سفیان ها رو میبینیم که با دوستان دجالیشون عکس گرفتند


 یک رسانه خارجی برای نخستین بار تصاویر محرمانه ای را منتشر کرد که در آن وزیر امور خارجه رژیم بحرین در نشست نمایندگان "آیپک" بزرگترین لابی صهیونیستها در واشنگتن حضور دارد.

خبرگزاری النخیل طی گزارشی جزئیات سفر محرمانه "شیخ خالد بن احمد آل خلیفه" وزیر امور خارجه بحرین به واشنگتن و حضور در لابی آیپک مقر صهیونیستهای افراطی در آمریکا را فاش کرد.

به زمان این سفر اشاره ای نشده است، اما سفیر یهودی بحرین در واشنگتن نیز خالد بن احمد را همراهی می کند. وزیر امور خارجه بحرین در جریان این سفر با بسیاری از شخصیتهای برجسته و بانفوذ یهودی در واشنگتن و نیز نمایندگان لابی آیپک و سازمان صهیونیستی "بی نای بی ریث" (فرزندان متحد) دیدار و در نشستهای آنها حضور داشته است.

وزیر امور خارجه رژیم آل خلیفه به حضور در جمع صهیونیستها اکتفا نکرده و به سخنرانی در این دیدارها پرداخته است. وی خطاب به صهیونیستهای افراطی گفته است: . . .


بقیه عکس ها و مطلب در ادامه مطلب . ..مهم:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  چهارشنبه ۱۷ فروردین۱۳۹۰
نویسنده :  نویسنده : ایران

786

حمدو ستایش مخصوص خدایی است که جهان و جهانیان را آفرید

تک چشم دجال در روزنامه همشهری + بازی جنگ خان ها و یا جنگ با ایران و اعراب

سلام


هنوز چند وقتی از قرار دادن نماد تک چشم چپ در تلویزیون و صدا و سیما ایران با عنوان آرم شبکه مستند با یان وقاهتی که چشم را هم در درون ارم نشان دادند  (چشم شیطان و یادجال- حضرت علی دجال رو تک چشم بیان کرده----داستان های زیادی در این رابطه وجود داره مثل کور شدن 1 چشم شیطان توسط حضرت ابراهیم در زمانی که حضرت اسماعیل رابرای قربانی میبرد ----  و یهود رو هم به اون ها ربط داده است راحت با یک سرچ تو اینترنت میتونید حدیث و پیدا کنید  -(این هم رو بگم که خدا در قران به شما مژده داده شده که قوم بنی اسرائیل و یهود بعد از شر و فتنه بزرگی  . . .

حتما - حتما ادامه مطلب و بخونید - فوق العاده مهم:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  چهارشنبه ۲۵ اسفند۱۳۸۹
نویسنده :  نویسنده : ایران
دجال تک چشم (چشم چپ) آرم شبکه مستند صدا و سیما ج.ا. ایران

(زنگ خطر در سایت ها به صدا در آمده است)این دقیقا تصویری هست که از شبکه های سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده استبا توضیح کامل (اختصاصی سایت یکصدا)


:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  چهارشنبه ۱۱ اسفند۱۳۸۹
نویسنده :  نویسنده : ایران
لا اله الا الله 

کوکا کولا ===   لا محمد لا الله

سلام


شاید شنیده باشید که میگن کوکا کولا یک کالای اسرائیلی هست و هزار چیز دیگه .

بحث کالای اسرائیلی بودن نیست خیلی بالاتر از اون هاست و وقتی بفهمید هنگ میکنید .

امروز می خوام یه چیزی بگم که شاید باعث بشه خیلی ها (مسلمون های واقعی) تا آخر عمرشون کوکا کولا نخورن که هیچ شاید یکم بعضی ها .... شون تکون بخوره یه جنبش ضد اون راه  بیفته و ...  - چرا؟

یادتونه در مورد فراماسون ها و گروه های شیطلان پرستی (یا بهتر بگم ضد خدا و منتظر ظهور دجال و صهیونیست ها ) یه چیزایی در بحث برج شیطان در مکه و سایه شیطان بر کعبه و همچنین یازده سپتامبر دلاری  و .. گفتم .

خوب که چی ؟ چه ربطی به کوکا کولا داره . در نگاه اول هیچ چیز اما وقتی .....:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  یکشنبه ۱۷ بهمن۱۳۸۹
نویسنده :  نویسنده : ایران
سلام

درست دیدید این عکس اسکناس 20 دلاری آمریکا هست که ساختمان ها 2 قلو. تجارت جهانی رو نشون میده  . این که هیچی نیست اسکناس های 5 و 10 و 50 و100 دلاری آمریکا رو دیدید - چی ندیدید پس ببینید

حتما شما هم بارها شنیده اید که نابودی برج های دوقلو سازمان تجرت جهانی کاری از پیش طراحی شده توسط خود سردمداران و حکام آمریکایی و صهیونیستی و گروه فراماسونی ها می باشد . ولی کمتر کسی مدارک خودش را به همه نشان داده تا مردم بدونند که قضیه چیه .

راستش و بخواهید قضیه اینقدر پیچیده و برنامه ریزی شده است که شم وقتی به کوچکترین اطلاعات اون دست پیدا کنید از تعجب شاید شاخ در بیارید . من تحقیق گشترده ای در این مورد انجام دادم و در حالا انجام هستم .

 قضیه این نیست که فکر کنید یه سری آدم افراطی از خدا بی خبر و شرور که سر دستشون هم اسامه بن لادن هست (اسم اوسامه هم برنامه ریزی شده هست در این مطلب حتما براتون نشان میدهم ) بیاد الکی بزنه به برج های دوقلو سازمان تجارت جهانی و آمریکا با اون همه سازمان امنیتی و حفاظتی هم بشینه و نگاه کنه و الکی هم اکثر دوربین ها داشتند این ساختمان و الکی فیلم برداری میکردندو آمریکا هم بیکاره و بریم به مردم بدبخت افغانستان کمک کنیم و .....

پشت پرده این ماجرا ها بر میگرده به دوران مصر باستان و زمان فراعنه و یا حتی قبل اون . قبول ندارید من همه رو توضیح میدم - فقط اول به قضیه برج های دوقلو رو میگم . و اینکه چه جوری از اسکناس های چند دلاری آمریکا سر در اورده.

(ادامه مطلب و حتما بخونید ):: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
تاریخ :  دوشنبه ۱۱ دی۱۲۷۸
نویسنده :  نویسنده : ایران
برج شیطان در مکه و سایه شیطان بر کعبه

سایه شیطانی ابراج البیت بر سر بیت الله الحرام

سلام

طلوع خورشید از مغرب یکی از علائم ظهور حضرت مقدس بقیۀ الله العظم صاحب الزمان مهدی (عج) است از این احادیث تعبیرات مختلفی برداشت کرده بودند مثل نمونه زیر .

اما با ساخت بنای کذایی شیطان در مکه که باعث میشه نور خورشید به کعبه و محوطه اون نرسه خدا نشان خواهد داد که آفریده جهان اون هست و افرادی که کورکورانه عمل میکنند ببینند و چشم باز کننده که خالق جهان کیست و طلوع خورشید را از مغرب خواهیم دید .......

    برج‌هاي تجاري مکه (ابراج البيت)، که در واقع بايد «شا‌خ‌هاي شيطان» خوانده شود،  سرشار از نمادهاي ماسوني، بناي کعبه را به محاصره گرفته، کار لرد فاستر، معمار و ماسون نامدار، و «مجتمع بن لادن» [1] [2] [3]
 
    در سال 2012، که از ديدگاه فرقه‌هاي شيطاني شروع «نظم نوين دنيوي» است
    ساختمان "ابراج البيت" به پايان مي‌رسد و کعبه چنين در سايه نمادهاي شيطاني قرار خواهد گرفت.  بزرگترین مأموریّت وهّابیون تا سال 2012 م. به اجرا در خواهد آمد، تا این سال، همه نشانه‌ها، نمادها و سوابق مسلمانان سلف و اهل بیت(ع) در امّ القرای اسلامی نابود خواهد شد و در غیبت همة سنّت‌های اسلامی که در اثر بدعت‌های سلفی و شرک‌آلود خواندن آن سنّت‌ها از میان مسلمانان رخ بربسته، در بنای اصلی «مسجدالحرام و مسجد النّبی» نیز در تیررس تیرهای زهرآلود ماسونی و شیطانی از جمله ابراج البیت، کارکردهای خود را از دست خواهد داد تا فراماسونری جهانی یا همان دجّال آخرالزّمان به راحتی بتواند حکومت جهانی شیطان را مستقر نماید.

تا چند سال پیش، بلندترین بنای مُشرف به صحن مسجدالحرام، قصر ملک فهد،

راستی نماد های ساختمان های شیطان پرستی در تهران را دیدید

(در ادامه مطلب همه چیز را خواهید فهمید )


:: موضوعات مرتبط: فراماسون + شیطان پرستان + 999 + 13 مقدس (1)
(حتما صفحه اصلی سایت رو ببینید) صلواتی بفرستید برای 14 معصوم خصوصا سلامتی امام زمان - سایت یکصدا از اول تیرماه 89 تغییر محتوا پیدا کرده و دیگه فقط در مورد موزیک فعالیت نمیکنه و به دانلود نرم افزار ها ، آموزش ها ، انواع ترفندها ، خبرهای مهم روز و کلا همه چیز می پردازه و به زودی فعالیت خودش را آغاز خواهد کرد برای احترام به دوستان و بازدید کنندگان قدیمی مطالب قبلی سایت حفظ شد و پاک نشد البته اگه لینک دانلود ها به دلیل گذشت زمان طولانی پاک نشده باشه. با احترام م . ایران
دانشنامه عاشورا آیه قرآن سوره قرآن مهدویت امام زمان (عج)